Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másnak is hiányzik egy társ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is hiányzik egy társ az életéből, így karácsonykor?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 15:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok embernek és nem csak most...

Köztük én is magányos vagyok, így ünnepekkor főleg. :D

17/F

2017. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is hiányzik egy társ az életemből és ez így karácsonykor valóban különösen nehéz, tekintve hogy egyedül élek, így teljesen egyedül töltöm a szentestét. Idén nem is állítottam fenyőfát, egymagamnak minek.


31/F (meleg)

2017. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

igen , nem csak karácsonykor , hanem mindig :(

Úgy szeretgetnék már valakit, főleg így ünnepkor ...

2017. dec. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
17/f
2017. dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hiányzik, de 40 felett egyre kisebb az esély.
2017. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hiányzik a szerelmem,bár máskor is.(ő nem szeret viszont)

/L

2017. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még van időm megtalálni az igazit, de akkor is vágyom rá, főként karácsonykor. Elég rossz érzés, hogy a családomból hiányzik valaki. Majd talán jövőre... :(
2017. dec. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 2008 óta...és mégis minden évet túléltem karácsonykor, szilveszterkor.

Nagyon jó ötlet kisállatot tartani, mert a magányt nagyon jól tudja oldani. Jó persze nem olyan, mintha az ember a társával lenne...de nagyon jó érzés hazamenni a családtól az üres lakás helyett egy élettel telibe.

A plusz az lenne, ha a társaddal együtt lépnétek be a lakásba hozzájuk.

De minden jóra várni kell, ez a jelszavam.

34/m/p

2017. dec. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Hiányzik minden évben. 22F Budapest
2017. dec. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy egy társ hiányozzon,ahhoz TÁRS is kell, nemcsak röpke ismerkedések. Egy társ pedig nemcsak karácsonykor hiányzik, hanem mindig. Szerintem. Igazi társat nehéz találni, de nem reménytelen, csak türelem kell és összeszokás, anélkül nem lesz igazi kapcsolat, még akkor is ha a testiségek maximálisan passzolnak. És akinek nincs társa ilyenkor, ünnepeken, szerintem nyugodt lehet, mert kap, legfeljebb nem most. Személyes példámból mondom,mindig akkor lett társam, amikor lemondtam már róla, vagy nem érdekelt. és több éves kapcsolatokról van szó. Most is útban van felém az új, csak még nem értünk egybe :) Boldog karácsonyt Mindenkinek és bízni kell ! 49/f
2017. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!