Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tud egy meleg fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud egy meleg fiú lefeküdni egy csajjal? 18/f

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egyben az osztálytársam is. Én már évek óta tudom hogy meleg, nekem elmondta, meg volt is köztünk egy-két dolog. Nem szeretné, ha rájönnek valaki is hogy ő meleg, ezért eddig csak bulikban feküdt le pár csajjal, de most már fél éve barátnője van. Elmondta nekem hogy ő nem vonzódik a csajhoz, nem is tetszik neki, de amíg őt dugja még csak nem is fogják az emberek sejteni róla hogy meleg.

Az a kérdésem, hogyha meleg vagy és nem is érdekel a csaj, nem is vonzódsz hozzá, akkor hogy tudsz lefeküdni vele?



2017. dec. 7. 19:18
 1/7 Béla. A Király. ***** válasza:
35%
Nem fogom elolvasni az egész litániát, de olyan biszex, mint a ház.
2017. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Vagy biszex vagy nagyon hülye.
2017. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha csőb_zi lenne, fel sem állna neki a csajra, úgyhogy vagy bi, vagy hetero. Mostanában divat b_zinak lenni, valószínűleg ő is csak divatból "lett" az.
2017. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Biztos rád gondol közben
2017. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Sok meleg férfi FIZIKAILAG le tud feküdni nővel egy kevés ideig. Fiatalon, amíg könnyen, gyorsan feláll kő keményre, akár a fantáziára is, sokan képesek rá. Ám az élmény nem ugyanaz, mert nem csak arról van szó, hogy jó a farkának ott benn, és elsül, hanem az ember lelkének nagyon fontos, hogy kivel is szeretne szeretkezni. Nagyon sok nős meleg van, aki se nem divatb*zi, se nem biszex, hanem nem meri felvállalni a melegségét, sokszor még önmaga előtt sem, és megnősül, vagy nővel él együtt.

Ez nem sokáig szokott tartani, aztán elkezdenek titokban pasizni, becsapni a nőt, rettegni az állandó lebukás-veszélytől... Jobb nem ilyenbe bocsátkozni, maradjon meg mindenki a saját természetes hajlama mellett!

2017. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek az előzővel 100%-ban.

Jobb ha felvállalja legalább a mikrokörnyezetében és örül hogy van egy őt támogató segítő barátja akár női, akár férfi barát.

Amíg nagyon fiatal talán képes fizikai aktusra de minden egyes ilyen aktus lelki sebeket hagy benne és nem hogy nem szereti hanem elkezdi gyűlölni a női partnerét.

Ez nem egészséges.

Ha csak ő állítja hogy lefeküdt lányokkal akkor az nem is biztos hogy megtörtént.

Én melegként soha nem tudtam a legjobb finn barátnőmmel lefeküdni, igaz passzív vagyok de 18 cm és egy csóktól undorom lett azt mondtam figyu Saara egy hagyjuk...

Pedig nagyon bírtam a lányt, ő csinált nekem pár tetkót gyönyörűeket, imádom, szeretem, de nem bírnék még neki sem készülni a dolognak egyszerűen nem állna fel pedig csak 23 éves vagyok.

2017. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

És amúgy sem jó a farkának odabent mert egy női vagina akármilyen szűk is sokkal másabb mint egy férfi ánusza...

Na, az az igazán szűk!

És valóban lelkileg nem élmény hanem egy szégyenteljes megsemmisülés élmény egy meleg férfinek nővel sexelnie, amit előbb utóbb nem fog tudni feldolgozni.

Jön a pia, a drog, a hazudozás, nem jó kör...

Az nem is szeretkezés!

2017. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!