Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg sportolók, a ti csapattá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg sportolók, a ti csapattársatitok tudják hogy melegek vagytok, és ha igen, hogy fogadták?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gimi alatt kosaraztam komolyan a "városi csapat" utánpótlásában a szülővárosomban mielőtt elköltöztem suli miatt. Ott találkoztam az egyetlen sráccal, akivel azóta is voltam. 1,5 évig jártunk össze. Nem mondanám hogy szerelem volt, de azért azt sem hogy csak agyatlan kúrás. Kölcsönös szopás és az mellett hogy én dugtam őt, volt köztünk ölelés, bújás, simogatás is. Többször kimentünk a város szélén lévő tóparti (Holt-Tisza), év közben üres nyaralónkba is hogy kettesben lehessünk, alhassunk. (Ahová amúgy is kijártam kajakozni vagy mamámnak segíteni, meg volt kulcsom, szóval nem volt nagy dolog).


22/F, biszex

2017. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teniszeztem és teniszezek is, most már nem versenyszinten.

Rólam nem tudták.

Nem éreztem szükségét annak, hogy tudják.

Volt egy srác, aki akkoriban tetszett, szerintem én is neki, de mindig csak a döntőkön találkoztunk és ott is csak kerülgettük egymást. Fiatalok voltunk még, naivak és esetlenek. :)

2017. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Több sportolót is tudok, de egyik se mondta el a csapatba. Kivéve egy kosaras srácot. Az most kb 18 éves.
2017. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Énorme akrobatikus rock and rolloztam, csapatban. Rólam tudtam az egész csapat, De senkinek semmi baja nem volt vele. Ugyanúgy kérdeztek a barátnökröl, ahogy az ö pasijaikrol beszéltünk.


18/L/L

2017. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!