Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire lehetetlen 20-25 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetetlen 20-25 év korkülönbséggel komoly kapcsolatot találni? (meleg)

Figyelt kérdés

18/F vagyok és oda-vissza vagyok a 30-45 közöttiekért.

Minden vágyam szerelembe esni egy idősebb férfival aki viszonozza a dolgot.


Ez szerintetek mennyire elfogadott/lehetséges?


2017. okt. 24. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
lehetséges de sok idősebb van aki csak kalandozni keres fiatalt vagy szeretőnek.
2017. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Alapvetően nem gáz,de nem a te korodban.

Ha felnőttekről van szó,tehát 30 felé legyen a fiatalabb úgy működhet.

Viszont te még nagyon gyerek vagy,a 40-esek meg már érett,tapasztalt felnőttek...nem működne enyhén szólva.

Szexkapcsolatnak igen,persze,másnak nem..

2017. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

38 éves vagyok!

A kérdésre a válaszom LEHETSÉGES!

Nekem pont a jó 20 évvel fiatalabbak jönnek be!

Csak az a baj, hogy a 16-18 év körüliek nem a

korombelieket keresik, sajnos!, ennyivel fiatalabbat

találni, nyugodtan mondhatom, hogy szinte lehetetlen...

Én minden jóra nyitott vagyok...

38/F/BI/Bpi...

2017. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Komoly kapcsolat szerintem nem működne hosszú távon. Oké, hogy egymásba szerettek, én is el tudom képzelni, hogy beleesem egy 30 körüli pasiba, na de meddig tartana? Én pár havonta másba esek bele. Sok dolog van amit még ki szeretnék próbálni(gondolom te is) kalandozni, tapasztalatokat akarok gyűjteni mire megállapodok. Olyan 26-28 éves koromra szeretnék komoly kapcsolatot, nem hiszem, hogy addig kihúzná egy ilyen kapcsolat. 26-28 évesen meg már nem 48-50 körülit akarok magam mellé, max.35-38 éveset...Tehát van esélyed, hogy összejöjj egy ilyen pasival, szerethetitek egymást,lehettek boldogok stb. de mindketten legyetek tisztában vele, hogy örökké nem fog tartani. Az idősebb pasi bizonyára tudja is ezt mikor kikezd veled.

19/F

2017. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
teljesen elfogadott, és lehetséges is, és biztos meg is fogd találni azt akit szerethetsz és aki szeret. Ne add fel!
2017. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Rengeteg pedopapa van, aki 35-50 évesen a 18-25 évesekre hajt. (Nem, nem tartom szó szerint ezt pedofíliának, de normálisnak sem.)

Csak ismerjétek el hogy a friss fiatal húsra mentek és ennyi, ne ideologizáljátok meg ennél jobban.


Na kérdező csak annyi a lényeg, hogy rohadt nagy számban tudsz találni ilyen férfiakat, úgyhogy nem is értem eddig miért nem sikerült.


24/f

2017. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehetetlen, mert a 30-45 közöttiek pont a korodbeli "tinikre" buknak leginkább. Azonban ha józan ésszel végiggondolod, milyen jövőd lehetne egy 20-25 évvel idősebb pasival? (Persze ha a komoly kapcsolat az jelenti, hogy azzal a céllal jössz vele össze, hogy életed végéig vele maradsz). Mikor te 35 éves leszel, a pasid lesz 60. Mikor te még élnél és szórakoznál, addig ő már nyugalomra vágyik stb stb. Szexkapcsolatnak jó az ilyen, de valódi párkapcsolatnak nem.
2017. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha gondolod irj
2017. okt. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Előző vk.privben beszélhetünk.én szivesen ismerkedek.
2017. okt. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Én vagyok a példa, hogy működik a dolog.

20 és 47 évesek vagyunk.

2017. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!