Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Farmerfétis? ;) Ha egy helyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frot kérdése:

Farmerfétis? ;) Ha egy helyes srácot szexi farmerban láttok, eljátszottatok már a gondolattal, hogy úgy, ahogy van, azonnal magatok alá teperjétek?

Figyelt kérdés
Engem például iszonyúan felpörget, ha egy jó pasin egy férfiasan feszes farmer van kellemesen domborodó sliccel. Ilyenkor azonnal elképzelem, milyen lenne keményen egymáshoz simulni benne, a másikhoz dörgölőzni, izgatni egymás sliccét farmerban, akár "végig". Ki van még így ezzel? ;)

2017. okt. 15. 23:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És előfordult már valakivel, hogy dörgölőzés közben sikerült el is mennie farmerban? ;)
2017. okt. 16. 14:22
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Engem is érdekel a téma, van is rólam rengeteg kép, amin épp farmerban vagyok. Csak ugye nem nagyon akad, aki ezt igazán értékelni tudná. Talán neked bejön.


[link]

2017. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem rossz. ;)

Akkor neked valószínűleg ez is tetszenek:


[link]

[link]

2017. okt. 18. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!