Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/Meleg fiuk ti szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/Meleg fiuk ti szeretitek harmasba csinalni?

Figyelt kérdés
Passziv,17, bi vagyok es szeretem ha 2 aktiv csavoval vagyok. Aktivok ti is szeretitek ezt?:D

2017. szept. 11. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Két aktív szopathatna engem is.
2017. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
szivesen kipróbálnám milyen egy passzívot dugni ha van még egy aktív... az igazi buli lenne :)
2017. szept. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen szeretem. bi f.
2017. szept. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem csak egyszer volt benne részem. Azóta is az minden vágyam de nem jön össze sehogy
2017. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt benne már részem. Imádtam. De fontos, hogy mindenki jófej legyen. És hogy ne alakuljon ki egy pár, akik jobban elvannak. Én simán csatlakoznék amúgy. Sőt lehet tudok is harmadikat :)
2017. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Hűha.


Nem. Én az intimebb szexet szeretem (csókkal, bújással, öleléssel, simogatással) és ahhoz csak egyetlen másik ember fér a fejembe egyszerre. Akkor is ha nem vagyok szerelmes. Pedig szeretek keményen ba szni is, oda vagyok a kemény szexért, de a 3 annyira nem vonz.


23/f, aktív

2017. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem igen vannak tapasztalataim.

De szívesen lennék hús két aktív pasi szendvicsében.

2017. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Király Péter 1 ***** válasza:
82%
Nem rég óta fantáziálok erről én mint aktív egy másikkal "rendeznénk" le egy passzívat vagy unit. Meg arról is velem foglakozik kettő, viszont ott érdekes milyen lenne szereposztás? Az is vonz ha egy érettebbel vagyok meg többel, érettebbel fiatalt ápolunk, fordítva is izgi. Na leírtam elég szélesen dolgaimat. Aki beöltözik női ruhákba, festi magát azt mondják passzív, uni főleg miért?
2017. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Én csak csinálnám :D

Nincsenek rá partnerek..

22F/bi aktív

2017. szept. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

A többes sex alapvetően mindenkit vonz.


Én meg pár haverom egy srác szájába vertük,ami elég izgalmas volt.


Csak a srác dugni is akart,ezt meg mi nem akartuk így csak egyszeri alkalom volt. Ami elég kár,mert faxa volt :D

2017. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!