Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, ti meddig szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, ti meddig szeretitek azt hogy szopnak titeket?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 13:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
70%
Én nagyon szeretem a pasimat, ezért, ha nála vagyok, bármit is csinálunk, meztelen vagyunk, mindig, és egyfolytába csak szopjuk egymást és dugom őt, annyira szeretem. :3
2017. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, ha tervben van aktus is akkor túl sokáig nem jó nehogy elsüljek. Addig amíg kemény nem leszek, utána gumi aztán indul a móka

de ha aktus nincs tervben, akkor amíg bírom :D

2017. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Igazából bármeddig, akár egésznap xD

Persze, ha dug@s is van tervben, akkor varia van, de amúgy... :D

23F/bi

2017. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó: Én biszex vagyok és őket is szoktam.


Kérdező: Én igazából csak dugásban vagyok aktív és a szopást kölcsönösen is szeretem. Sőt, valahol jobban szeretem néha a másik farkát szopkodni, mintha engem szopnak. Ebben kicsit az is benne van, hogy körül vagyok metélve (nem vallási okokból) és érzéketlen a farkam egy kicsit a szopásra. Imádom bedugni a farkam másokba, de ugyanúgy szeretem a farkat is szopni és a látványát.


Ezért pl nem is szeretem a full passzív embereket, mert ők nem szeretik ha szopják őket. Inkább uni emberekkel vagyok, akik élvezik ha szopom is és ha dugom is őket.

2017. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretem, ha sokáig, de kb egy 30-45 perc után már inkább olyan érzésem van, mintha pisilnem kéne, és olyankor már elég, mert akkor már nem az a kellemes bizsergő érzés. Sajnos oráltól én nem nagyon tudok elélvezni, mert tényleg inkább egy ilyen pisilési ibger szerű érzést vált ki belőlem....
2017. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Én AKTÍV BI vagyok...

Én a szopást részesítem előnyben,

nálam az az elsődleges, lehetőleg ODA - VISSZA...

De imádom, ha sokáig szopnak, és én is szeretek sokáig szopni,

ha van megfelelő, fiatal partner, akinek szintén ez a fontos az együttlét során!


38/F/BI/Budapest

2017. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Èn is nagyon szeretem, ha szopnak, és én is szívesen szopok nekem tetszö farkat. Az, hogy meddíg bírom, az attól is függ, hogy tervbe van-e véve más aktus is. Àltalában én meg szoktam beszélni, hogy mit szeretne a partnerem, és én is elmondom, hogy nekem mi a jó. (Szerintem ez a legnormálisabb dolog...) ìgy aztán tudom akár tartóztatni is, vagy, ha úgy adódik, akkor gyorsan elsülni oda, ahova a partnerem szeretné.
2017. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
IMÁDOM ha sokáig
2017. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Maximilian01 ***** válasza:
87%
30-as passzív vagyok:)
2017. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

sokáig és lassan, lehetőleg 2x egymás után.


f29

2017. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!