Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, mennyire zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, mennyire zavar titeket, ha a passzív feneke szőrösebb?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem zavar,sőt szeretem ha nem csupasz a partnerem segge.
2017. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
van akit igen, van akit nem :) tapasztalatból mondom. 23F
2017. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Csináld úgy, ahogy neked komfortos, engem pl. zavar, ha nagyon szőrös vagyok, ezért szőrtelenítek, nem azért mert érdekelne nagyon, hogy más mit mond (bár azért, ha aktuális partner akarja, azért fontold meg).
2017. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavar.
2017. aug. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Szeretem a természetességet, és ehhez a szőr is hozzátartozik. De nem utasítom el azt se, ha valaki borotválja magát. Mindenki másképp csinálja, és szerencsére nem vagyunk egyformák.
2017. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem pl csak a csupasz fenék és farok jön be. Magam is ilyen vagyok, így elvárom a partnertől is. Nem vagyok se jobb, se rosszabb másoknál, nekem ez jön be :)
2017. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem szőrös a fenekem és aktív létemre volt olyan passzív aki teljesen rá volt kattanva és mindenképpen kényeztetni akart ott is :D

De volt akinek nem jött be. Engem egyáltalán nem zavar, inkább az összkép a fontos. Tud szexi lenni szőrös és csupasz is. Az összhatás sokkal lényegesebb.

2017. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem jobban tetszik szorrel. Pasik izgatnak, es egy pasi szoros. A csupas segg olyan lanyos. 24/F
2017. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
aktiv vagyok de a szőrös luk nagyon beindít
2018. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!