Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesti melegek, ti hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti melegek, ti hol szoktatok leginkább ismerkedni neten kívül?

Figyelt kérdés
Hova érdemes menni?

2017. aug. 12. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szaúd Arábiába.
2017. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés jó, mert mostanság, úgy tűnik, a legbiztosabb a monitor mögött bújkálni és annak védelméből ki nem jönni. Azt látom, hogy így gondolkodnak sokan, de kérdés, hogy akkor mit várnak. Nehezebb volna, ha nem lenne net! Szerintem ha nyíltan szeretnénk ismerkedni egymással, ahhoz már az is kéne, ha két ember meg merné szólítani egymást...


Mondok egy példát: a héten volt két magyar vendégem Nyugatról, egy igen jó kis országból, a család küldte őket hozzám, mert nem tudtuk máshol fogadni őket; de egy sarokra a lakástól "eltévedtek". NEM a járókelőket kérdezték meg, hanem a külföldi mobiljukról hívogattak percenként, ahelyett, hogy megállítottak volna az utcán egy járókelőt, s megkérdezték volna tőle, hogy hol is vannak pillanatnyilag, mert azért az utcán csak akad magyar ember, aki beszéli a nyelvet...

Megkeresni őket nem tudtam lemenni, mert reménykedtem benne, hogy idetalálnak, a kaputelefon pedig a lakásban van...


Bocs' az OFF-ért, de nem értem ezt az egészet.

Azt sem, hogy a kérdező mire gondol, esetleg arra, hogy odamegy az utcán valakihez, hogy nem meleg-e?


Én sem tudok senkivel ismerkedni az utcán, sem a villamoson, hiába próbálok szemezni valakivel, aki tetszene, mindenki vagy a mobiljába temetkezik, vagy zombiként támolyog az utcán, lelép a kamion elé, megáll az utca közepén, s nekimegy bárki, mert próbálja a legkisebb személyes érintkezés esélyét is elhessegetni magától, csak nem értem, miért!

2017. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen erre gondoltam. A net is hozott már nekem sikereket, de az kb 1000ből egy. Nekem azért nehéz, mert spontán ember vagyok. Nem szeretem az előre megtervezett dolgokat, sokkal jobban szeretem, ha minden egyenesbe megy és az adott pillanatban dől el.
2017. aug. 18. 02:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!