Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak hetero fiúk tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hetero fiúk tetszenek homokosként, veletek is így van?

Figyelt kérdés
Valahogy még úgy érzem nem működik a "melegradarom"... :-(
2017. júl. 20. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Vagy csak sokan titkolják. Ne add fel.


Én lányként, (perverz, tudom) de ,, megerőszakolnék ,, egy meleget. Erre sem akad senki. Nyugi.

2017. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
ez király. velem pedig kb ilyesmi esett meg kétszer is, csak az elsőnél még elég kicsi voltam, a másodiknál meg megkért a csajszi h csak dobjam magam hanyatt, ő pedig hadd játsszon velem ... hát aztán hagytam. kis béna volt, de próbálkozott mi merre :)
2017. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
amúgy nem vagy egyedül, legtöbb meleg csávó megőrül a heteró fiúkért ..,.. de ez természetes.
2017. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem. A legtobb hetero fiu igenytelen es semmi stilusuk nincs. A melegek kozt is van ferfias megjelenesu, vonzo ferfi. Legalabbis en mindig talaltam.
2017. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Ez tényleg érdekes. Én teljesen hetero vagyok, de élvezném ha egy nagydarab férfi az arcomra ülne és úgy lenyomná a torkomon és a számba élvezne amit lenyelnék pedig csak a csajokat szeretem, egyáltalán nem vonzódok a férfiakhoz, de az ilyen dominancia izgató lenne
2017. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Előző vagyok. És azt is élvezném ha egy leszbikus lány "erőszakolna" meg vagy uralkodna rajtam - perverz, tudom
2017. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk tetszenek, tökmindegy, hogy hetero vagy homo.
2017. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!