Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most akkor ki használja ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ki használja ki a másikat?

Figyelt kérdés
Egy ismerős fiú néha pénzt kér kölcsön tőlem. Fogadkozik hogy majd megadja, de elfelejti megadni, viszont megengedi olyankor hogy szájjal kielégitsem.

2017. júl. 9. 12:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%
Én nem értem.. te lány vagy fiu vagy kérdező ?
2017. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, engem is támogathatsz némi pénzzel, cserébe leszophatsz, amikor csak akarsz. ;)
2017. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez így rendben van,hogy elhiteted vele,hogy te vagy a szeretet szolgálat és cumizol is akkor hajrá! Nem mondom,hogy kihasznál a férfi, csak kap a lehetőségen.



19/L

2017. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Te pénzt adsz neki, ő meg szexet ad neked. Ez nem kihasználás kérlek szépen, hanem prostitúció.
2017. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál.
2017. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%
Megszoptatnálak. :D
2017. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy, nekem is jó lenne egy ilyen haver :D
2017. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Annyira használ ki amennyire hagyod. Nekem is volt hasonló, egy srác akivel néha összefutottunk és az egyik alkalom után kért némi segítséget és kapott is mivel egyetemre ment.


Mondjuk leszögeztem, h a kettőt azért válasszuk külön, szívesen elvagyok vele és szívesen segítek is neki de egyik nem feltétele a másiknak.

2017. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!