Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek Bzis, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Bzis, ha nem szeretem mutogatni magam?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan hogy érted a kérdést?
2017. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Az nárcisztikus
2017. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1!

Úgy értem, hogy nem szeretek félmeztelenül lenni emberek társaságában!

2017. júl. 8. 17:19
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, miért kéne ezt a melegségre kenni, vagy miért kéne, hogy ez szigorúan a homoszexualitás fogalmába tartozzon. Szerintem van olyan, idézem tőled: bzi is, aki szereti mutogatni magát, és van olyan is, aki nem.


Pff... Nem tudom, hogy ezt te találtad ki, vagy rád mondták, de az illető nem rendelkezhet se magas intelligenciával, se kellő önbizalommal. Csak gratulálni tudok hozzá.

2017. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek négyessel.
2017. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Én pl. ha forróság van, valóban nekivetkőzöm.

Az exem még ha belepusztul sem. :D

Szóval nem függ ez ettől. :)

2017. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2, vagyok. Fordítva. Sorry. Nem vagy az. Az ellenkezője vagy. A melegséghez semmi köze
2017. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Nem vagyok magammal megelégedve. Nem folyok a betonon nem vagyok túlsúlyos csak van minimális felesleg ami "hirtelen" szedtem fel emiatt a hasamat csíkok borítják. Strandra nem igazán szeretek emiatt járni, baráti társaságban sem szoktam lengébe vágni magam. Barátnőmet nem zavarja elfogadja de van hogy tükörbe nem merek nézni félmeztelen.
2017. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Ui.: Szerintem nem b**is egyáltalán de ha haveri társaságba megszólnak emiatt akkor engedd el őket ne foglalkozz velük :)
2017. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi koze ennek a bzisaghoz? Semmi.
2017. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!