Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg társkereső oldal vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg társkereső oldal vagy alkalmazás?

Figyelt kérdés

mármint MELEG és nem b zi


normális, heterós, fiús sráccal szeretnék ismerkedni és nem holmi nyomorékkal.. az a baj, hogy a többség sajnos az..


2017. jún. 11. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Drága egyetlenem, a normális srácok 200 kilométerre elkerülik az olyan srácokat akik "holmi nyomorék"-nak hívják azokat a srácokat akik nem jönnek be.
2017. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D ahha
2017. jún. 11. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Grindr,Planetromeo/Romeo
2017. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan már melegek közt is a fiús kinézetet heterósnak kell hívni? Nem tudom mi lelt sok meleget, de úgy látom egyre nagyobb divat köztük az internalizált homofóbia.
2017. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

4-es! Egyetértek veled.


Már nekem is felfordul a gyomrom, hogy a melegek egymás közt használják a meleg és a b*zi szót. Előbbit a számukra szimpatikus, utóbbit pedig a rivális, utált melegekre mondják önkényesen.

Nekem az a kedvencem mikor mikor a meleg az a "fiús" viselkedést takar, a b*zi pedig a "nőiest". Ez az öngyűlölő homofóbia rendkívül káros.


Fiús meleg szó azért vicces, mert farokkal a szájában nevezzenek valakit fiúsnak. Ugyanakkor vicces, hogy aki lelkileg érzékenyebb az már nőies.

2017. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 4-es vajon Miért?
2017. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!