Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy 16 éves pasim. Szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 16 éves pasim. Szeretnék vele elmenni Olaszba nyaralni. A szülei megengedik. Kell valami más papír? 21f

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csak vigyetek magatokkal személyit. Jó nyaralást Olaszország nagyon szép. :)
2017. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes szülei lehetnek, hogy egyáltalán járhat veled.
2017. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhh én kétnapja jöttem haza Rómából.Nagyon szép város!
2017. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én tudom ahhoz hogy egy 18 évét még be nem töltött személy külföldre mehessen mind két jogi képviselő (szülő) által aláírt nyilatkozat kell hogy beleegyeztek. Azon kivül tényleg csak az alap íratok mert Shengeni övezet, talán max EU kártya.
2017. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha mindketten egy EU-s ország állampolgárai vagytok, nem.
2017. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kértem a pasimtól aki 17, hogy hozzon papírt, amit a szülei aláírtak. Senki nem kérte, de volt :)
2017. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!