Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szex után mennyi ideig érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után mennyi ideig érzitek, hogy meg lett dolgozva a feneketek?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy pasival, és én lennék a passzív, vettem egy dildót és tegnap gyakoroltam vele, nem mondom, hogy fáj még mindig de azért érzem, főleg mikor nyomok, vagy felállok leülök hajolok guggolok, akkor azért érzem, hogy tegnap mi volt bennem:)

Szex után is ilyen lesz? ha igen akkor meddig fogom érzeni ezt? Ti meddig érzitek?



2017. máj. 23. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Milyen az amikor valaki passzív?
2017. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Akkor valamit rosszul csinálsz. Én nem szoktam azt érezni, hogy fájna. Viszont olyan érzés tölt el utána, mintha ki lenne elégítve a fenekem. Nem tudom elmagyarázni, milyen érzés, de nagyon jó.


23/F

2017. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én sem azt mondtam, hogy fájna, hanem hogy még mindig érzem.
2017. máj. 23. 19:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj rögtön ennyire a közepébe csapni :) Lehet kezdeni franciával,masszázzsal(prosztata is) aztán majd alakul szépen.Szerintem legalábbis.
2017. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Egy kapcsolatban lehet lassan lépésről lépésre haladni a szex felé, de egy buli utáni kalandnál biztosan megdugja a segged, ha felmész valakihez. Ezzel számoljál. Ha szűz a segged ne egy kalandot keress. Majd ha bejáratta valaki, lehet kalandozni. Nem fog fájni, csak érezni.
2017. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még picit kezdő vagyok, szóval nem biztos, hogy releváns a véleményem, de nekem talán picit zsibbadt. Nem rossz érzés, csak egy picit kellemetlen.

De gondolom ez idővel változik :)

2017. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon szétdugnak akkor pár óra max
2017. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csak olyan kielégítetlen érzést érzek, még akkor is, ha sikerült elélveznem. Utána még jólesik egy kis prosztatamasszázs, hogy ne legyen ilyen hiányérzetem.
2017. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

sajnos az enyém nemvolt megdolgozva rendesen soha. Pedig iszonyatosan kívánja.


[link]


szerintetek? Ráférne?

2017. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából az érzés addig tart amíg ki nem veszi plusz fél óra, és abszolút nem érzek utána semmit... Tény h más érzés mióta nem vagyok szűz, de ez nem olyan különleges dolog.
2017. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!