Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha passzívként egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha passzívként egy éjszakás kalanda veszítem el akkor az jó döntés?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt érzed hogy így akarod elveszíteni akkor nem rossz döntés. Ha rosszul sül el a dolog mert a fiú nem figyel rád akkor csalódás lesz és idővel amikor majd találkozol az igazival akkor fogod igazán megbánni hogy úgy vesztetted el annak idején a szüzességed.
2017. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyéjszakás során veszítettem el, de szóltam neki hogy ő lessz az első. Nagyon figelt rám. Nem bántam meg, mert álmaim pasija volt.
2017. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt Te érzed, hogy Neked megéri-e, vagy sem. Ha elsősorban a szex a fontos és az, hogy végre már megtörténjen, akkor akár jó döntés is lehet. Feltéve, ha jól sikerül a szex. De erre nincs garancia. Ha érzelmesebb típus vagy és számodra fontos a lelki kötődés, a törődés is, akkor talán várnod kellene még egy picit. Én egy egyéjszakás kalandban veszítettem el, mert már nagyon vágytam rá. A srác nem volt valami nagy lepedőakrobata, így a szex is csak egy gyenge-közepes volt vele. Nagy volt neki, ügyetlen volt és totál nem tudta használni. Figyelmetlen volt és rettenetesen bénázott. Aztán soha többé nem láttam, nem hallottam felőle. (Mondjuk emiatt egyáltalán nem szomorkodom.) Ma már nagyon bánom, hogy akkor megtettem és nem vártam a dologgal. Nekem nincsenek kellemes emlékeim az első alkalomról. Nem volt rossz, nem fájt, de olyan "semmilyen" volt. Elmaradt a várva várt eufória és a boldogságérzet. Sokkal szebbnek, emlékezetesebbnek kellett volna lennie. Várnom kellett volna a mostani páromra, talán sokkal jobban is alakulhatott volna az első alkalom. Én 16 éve sajnálom, hogy csak egyszer volt első lehetőségem és az nem sikerült túl fényesen. Persze nem szomorkodom emiatt napi szinten, de amikor eszembe jut, szívesen meg nem történtté tenném a múltat. De ettől lehet jó az első alkalom is egy egyéjszakás kalandban. Csak hát nekem nem így jött össze. Kívánom, hogy Neked, Nektek sokkal jobban sikerüljön! :)
2017. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

És alkalmiban vesztettem el, de szerencsém volt :)

A srác jóval idősebb volt nálam (én 19, ő 35).

2017. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!