Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 22 vagyok és enyhén vonzódok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 vagyok és enyhén vonzódok a idősebb, apa típusú pasikhoz. Szerintetek ez apa komplexus vagy micsoda?

Figyelt kérdés

#vonzalom #apa.szex
2017. ápr. 30. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, nemde?
2017. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Üdv,

Mivel a múltadról, esetleges múltbéli traumáidat, életedet, személyiségedet meghatározó emlékeidet nem ismerjük, ezért pontosan nem tudjuk megmondani, de én is erre tippelnék. Ha esetleg szeretnél erről beszéltni, nyugodtan írj privátba.

2017. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell annak lennie szerintem. Mindenkinek lehet a "normálistól" eltérő vágya, igénye. Akár a szexben akár a mindennapokban. Nem vagy kirívó eset, nem kell aggódnod! A te életed, úgy éld, ahogy neked jó és ahogy szeretnéd. Mivel még nagyon fiatal vagy, így változhatsz még az idők során. De szerintem semmiképp ne fojtsd ezt el magadban! Még az sincs kizárva, hogy találsz egy megfelelő partnert, és ha nem is életed végéig, de egy darabig boldog leszel :-)
2017. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, de olyan formában, hogy mindig jó lett volna egy idősebb testvér, gondolom ezt vetítem ki.
2017. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem abból fakadhat a vágyam hogy apa kamion sofőr így ritkán láttam. Amenyire emlékszem az életemből annak talán a 1/4-én volt ott.
2017. ápr. 30. 15:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, az lehet. Velem sem foglalkoztak túl sokat a szüleim.
2017. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Én is egy ideig kerestem valaki apa figurát, de én azért, mert soha nem ismertem meg az apámat, 5 hónappal születésem előtt meghalt :/ azóta van egy nevelőapám aki nagyin szeretek, már 6 éve, és azóta nem keresek már apa figurát, mert meg van :)
2017. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. válaszoló: Úgy szereted. Vagy apailag szereted.
2017. ápr. 30. 15:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Apailag szeretem. Nekem ha egy valódi családtagomba lennèk szerelmes, az olyan instant szodómia lenne :D
2017. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kovpet ***** válasza:
100%
Valószínűleg az lesz. Tetszik :)
2017. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!