Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már, hogy bejött nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy bejött nektek egy haverotok, bámultátok és észrevette?

Figyelt kérdés

Oltozoben nagyon megneztem mert hat eleg izmos es eszrevette, meg is kerdezte hogy van vmi baj :D Mondtam ja semmi elbambultam... :) nektke volt mar ilyen? Kuldhettek privatban is :)


20/F


2017. ápr. 29. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze :D elég béna volt a szitu
2017. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajna az a haverom aki bejön..mindenki előtt szégyenlős, így még nem volt nagyon alkalmam:/
2017. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy volt ilyen, de ki is volt mondva a dolog, de már más okokból nem annyira vagyunk jobban, gyakorlatilag több mint 1 éve nem igazán vagyunk beszélőviszonyban, köszöni is csak talán 1 hónapja kezdtünk el egymásnak.
2017. ápr. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és szerencsére jól is alakult, ha a sztorira kíváncsi vagy, akkor írj privibe, nem csak ha a kérdező vagy ;)
2017. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utcán fordult elő egyszer, hogy a nézésem elidőzött egy fiún és megkérdezte: mit nézel k0cs0g? Hát az gáz volt. Majd jön a nyár, napszemüvegben fogok vizsgálódni.
2017. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akik számítanak, tudják. És a galádok szándékosan feszítenek meg a farkukat markolásszák és kiröhögnek. :DDDD

De vissza szokták kapni, oltom őket keményen, mert van azért mindenkin felület. :DDDD


De velük más, úgy igazán csak azzal a két idiótával tudok ellazulni, és pl. feszengés helyett a laptop előtt chipset zabálva bambán nézni ki a fejemből és nevetni a vígjátékon, mint egy idióta. :DDD


Mert alapból (túlságosan) komoly ember vagyok. Van olyan ismerősöm, aki elmondta, hogy még nem hallott nevetni.


Emlékszem, egyszer ők meccset néztek, és rávettek, hogy csatlakozzam, aztán elüvöltötték magukat, hogy "Ott van b***dmeg!!!", én meg visszakérdeztem, hogy mi van ott? :DDD


Hát igen, szokott ilyen lenni xD

2017. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!