Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti milyen szöveggel szoktatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen szöveggel szoktatok?

Figyelt kérdés
Ti milyen társkereső szöveggel szoktatok próbálkozni, pl. Romeon? A legtöbben csak annyit írnak "szia van kedved ismerkedni" lássuk be elég sablonos és unalmas szerintem. Arra lennék kíváncsi, hogy ti mit szoktatok ráírni valakire vagy rátok milyen szöveggel írtak már, ami nem a szokásos sablonos szöveg? :D
2017. ápr. 24. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én "sablonos" szöveget használok. :D

Szia, tetszik a profilod. Szivesen megismernélek.

2017. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már az jó ha valaki nem úgy kezdi,hogy "szia szex?" :D


Rám már írtak pl úgy,hogy anyukám óva intett a barna hajú srácoktól de veled kivételt teszek, szeretnélek megismerni" :D


Én is sablonos szoktam lenni: "szia, tetszik a profilod, amit ott olvastam szimpatikus volt számomra, szóval ha úgy gondolod beszélgethetnénk"


vagy


"szia tetszenek a profilodban lévő fotók, szeretném megismerni a személyt is aki a képek mögött áll"


Sok sikert :D

2017. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a kedvencem az amikor látja h 18 vagyok de rám ír a késő negyvenes éveiben lévő faszik ami cirka 30 évet jelent, de ha csak írnának... Szerintem több ráncos alig-alig működő farkat láttam már mint egy urológus.


Részemről én az adatlap alapján szoktam elkezdeni beszélgetni. Múltkor egy embernek a szövegében lévő mondatról kezdtünk el beszélgetni és érdekes morális kérdések születek. Ezzel sokkal konnyebben el lehet érni hogy válaszoljanak, és jobban meg is marad mint a "b*szunk? b*szunk".

2017. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Valakinek lenne kedve beszélgetni romeon?
2017. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Retaldalt emberek vannak fent ,mar nem jarok oda es sehova sem elfogadta. ,h a mi vilagunkban nem egy gyakori jelenseg a normalis ismerkedes,kapcsolat.Majd ha mar annyira ki leszek ehezve ,h nem birom tovabb akkor fel reggelek es akkor mar eleg lesz nekem is annyit kerdezni ,h szia szex? Ott ugy is ez az etalon most jelenlegi tudat allapotomban rosszul vagyok a virtualis huspiacoktol
2017. ápr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek mast irok. Páromnak ezt irtam ismerkedéskor.


Szia. :)

Aranyosnak tűnsz a profilodban leírtak alapján. A képeiden elképesztően cuki vagy.

Szóval ha tényleg komoly kapcsolatot keresel,szivesen megismernélek.


Persze azt is elfogadom, ha nem jövök be neked, ez esetben csak hagyd figyelmen kivül a levelem.

2017. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
pár hónapig fent voltam..bár én nem írtam senkinek, kaptam sok levelet, de egy se volt köztük ami megfogott volna, mind sablon volt, vagy azonnal szexet akaró:D
2017. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!