Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek többsége okos/intell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek többsége okos/intelligens/diplomás?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2017. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az elméleted azonnal megdől amint felmész egy meleg társkeresőre...
2017. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hetero lány vagyok, szóval emiatt nem regisztrálok meleg társkeresőre.

Egy másik kérdésnél láttam belinkelve Facebook-os meleg csoportokat, és húh. Nagyon gáz a helyzet. Gondolom hasonló a hasonlót vonzza.

2017. ápr. 21. 17:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszotokat!:)
2017. ápr. 21. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát amiket láttam, nem hinném.
2017. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Többsége semmiképp sem diplomás, de valamennyivel iskolázottabbak, mint a heterók. Egy eléggé vitatott kutatás szerint az intelligens emberek nagyobb eséllyel vallják magukat homoszexuálisnak. De ezek tényleg kis mértékű korrelációk és csak nagy populáció mellett látszanak statisztikai vizsgálatok mellett.


[link]

[link]

[link]

[link]

2017. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Persze, és tele vannak a börtönök velük.
2017. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát nekem igaz... Mindenbe jó vagyok. 14 évesen folyékonyan beszélek angolul (nincs angol rokonom nem onnan jottem hanem magamtol megtanultam) es sok tárgyban jo vagyok. Majd diplomat is akarok...
2017. ápr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Fogalmazzunk úgy inkább, hogy a melegek körében arányaiban jóval több a diplomás ember, mint a heterók körében.

Szerintem ez a 25 + korosztályra igaz leginkább.

Úgy értem, hogy ennek a korosztálynak a kamaszkorában még nem volt annyira kézzelfogható az internet mint manapság, amikor már a 9-10 éves gyerekek is okostelefonnal fészbukkoznak.


Én 31 éves vagyok, és az én kamaszkoromban még bizony nem volt lehetőségem internetezni, vagyis nem volt lehetőségem melegekkel ismerkedni. Emiatt nem is lehettek meleg barátaim, a heterók társasága pedig nyilván nem jelentett számomra igazi kikapcsolódást. Ennek következményeként jobban elszigetelődtem, így mivel nem jártam annyit "csavarogni", több időm maradt a tanulásra, ráadásul ez jó alibi is volt a "Van barátnőd?" -típusú kérdésekre, mert így ráfoghattam arra, hogy nincs, mert sokat tanulok. A jobb tanulmányi eredmények pedig automatikusan magukkal hozták azt, hogy egyetemre menjek továbbtanulni.

Ez a tendencia a velem egykorú vagy tőlem idősebb melegeknél tipikus, de a fiatalabbaknál már nem annyira.

2017. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés önmagában butaság, én melegként eléggé azt tapasztalom hogy sok a buta, ha felmész egy társkeresőre.
2017. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!