Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan aki használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki használ anál plugot és válaszolna pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Mekkora a legélvezetesebb?

Meddig lehet bent hagyni?



2017. ápr. 15. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Miért van ez a kérdés a homoszexualitás kategóriában? Attól, hogy férfiként ilyet használsz, még nem leszel meleg...


A méretet ki kell tapasztalni, hogy melyik a jó. Nekem ilyen van:

[link]


Hosszú távra én úgy szoktam csinálni, hogy beöntéssel mélyen és alaposan megtisztítom magam, hogy aznap ne kelljen WC-re mennem. Ha tiszta vagyok, egy injekciós fecskendővel (tű nélkül nyilván) olívaolajat fecskendezek a fenekembe, hogy mindig síkos legyek és ne dörzsöljön ki.


Lehet kapni szilikon anál plugot is, de szerintem annak hamar elfárad az anyaga és könnyen benned maradhat. Ezért használok fémet.


23/F

2017. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!