Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 45 évesen jöttem rá, hogy nö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zöldséges01 kérdése:

45 évesen jöttem rá, hogy nö szeretnék lenni minden tekintetben. Hol kezdjem, hogy meglegyen az első élményem? Eddig csak fantáziáltam és segédeszközt használtam.

Figyelt kérdés
Szeretnék egy igazi férfit aki nőként kezel és keményen kihasznál. Hová menjek ismerkedni?
2017. ápr. 14. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Átműtetted már magad nővé?
2017. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy érted, hogy szívesen öltöznél női ruhába is, és egyáltalán nem bánnád, ha erényövbe lennél zárva hosszú időkre, így csak a fenekeddel élvezhetnél el?
2017. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésed nem világos hogy pontosan mit is szeretnél..

Ha gondolod írj nekem privát üzenetben


Pszichológus tanhallgató vagyok illetve később szexuál pszichológus leszek. Esetleg tudok segíteni neked a témában.

2017. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%

Szeretnék egy igazi férfit aki nőként kezel


No akkor menj mosogatni vasalni takarítani :-)

2017. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Vágod hogy a "nőként kezel" és a "keményen kihasznál" kizárják egymást?
2017. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem te csak szexelni akarsz. Vannak ismerkedős oldalak: eropolis például. Ott nézz szét.
2017. ápr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én tényleg nő akarok lenni,minden velejárójával együtt,mint főzés,mosás,takarìtás. És igen nőként akarok sexeln
2017. ápr. 15. 01:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért elég szexista hozzáállás. Egy nőnek nem az a dolga, hogy mosson, főzzön, takarítson. Ezt egy férfi is meg tudja csinálni. De nem akarok kötözködni, csak mondom.

Ez inkább olyan régimódi feleség stílus.

2017. ápr. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

mensizni is akarsz?

meg gyereket szülni?

2017. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!