Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek a meleg-örök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a meleg-örökbefogadásról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#meleg #örökbefögadás
2017. ápr. 7. 15:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
#9 ezen én is sokat gondolkoztam, hogy nem lehetne normális élete a gyereknek, de szerintem ha megkapná a kellő szeretetet és valószínüleg fikáznának a többi gyerekek hogy neked undorító a szüleid stb, de ha a szüleitől megkapja a kellő bíztatást, szeretetet meg ha megtanítjuk neki hogy kitartó legyen akkor szerintem nem lenne rossz élete a gyereknek. Meg vannak olyanok akik ezt le se szarják mert tegyük fel 1. osztályos a gyerek és a gyerekek azt se tudják hogy mi a homoszexualítás és szerintem a gyerekek utána ezzel nem nagyon törődnének.
2017. ápr. 7. 21:03
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg jobb dolga lenne a gyereknek egy meleg párnál, mint intézetben felnőni. A nagyokosoknak, akik azt mondják, hogy egy normális fejlődéshez anya-apa kapcsolat kell, akkor meséljék már el, hogy mégis miért lenne jobb, ha intézetben maradna a gyerek, minthogy esetleg egy meleg pár örökbe fogadja és szerető, boldog családi körülmények között nőne fel?
2017. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%
Talán a gyerekeknek megkellene tanítani elfogadni a másságot, onnantól kezdve nem ítélkeznének.
2017. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

"természetes felállás" lol kiégek.

Egyébként lehet itt Mo.-n is örökbefogadni melegként amennyiben egyedülálló vagy... :/

Sokan mondják, hogy ez nem "természetes" mert kell a gyereknek az anya meg az apakép de nem értem, miért ne tudná egy férfi az "anyaképet" megadni? Szerintem már a 21. században ellehetne felejteni ezt a "férfi az erős érzelemmentes aki a kenyeret keresi" a nő meg a "főz mos takarít és a gyerekkel foglalkozik"...számomra az "apa" a biztonságot jelenti míg az "anya" a megértést, az érzelmes felet ami ugyan úgy lehet férfi is, és a nőknél ugyan ez.

Az egy másik kérdés, hogy a gyereknek az általános és korai-középiskolás évei borzalmasok lennének, mert...itt élünk(ebből a szempontból azt kell mondam, hogy sajnos) és valamiért nagyon sok Magyar szülő fejében jó ötletnek tűnik homofóbnak nevelni a gyereküket mert "akkor biztos nem lesz bzi"... #logic

*facepalm*

De hálisten azért vannak értelmesebb országok(kb 20 asszem) ahol morálisan sokkal jobban állnak ehhez hozzá, és nem is lenne kérdés ez egyáltalán :/


Szóval szerintem szuper dolog a meleg-örökbefogadás csak nem itthon, ellenben 20 másik országban :D

2017. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
#12 teljesen egyetértek veled.
2017. ápr. 7. 21:40
 16/25 anonim ***** válasza:
97%
"prugatóriumra megérett" Mondja olyan aki írni sem tud.
2017. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell ezt az orrára kötni annak, akinek nem való. Papíron van egy elvált apuka vagy egy szóló anyuka a gyerekkel, aztán kész. Levan tudva a nagyokos külvilág. Nem vágom, törvényileg mit lehet a melegeknek, és mit nem, de hogy tényszerűen vannak melegek gyerekkel azt tudom. Aztán obégathatnak, akik ezt törvényileg jól megtiltották.


Mit szólnak hozzá az iskolában? Én időben a szüleim azt se tudták, merre van az iskola, az iskolában meg a kutya se tudta, kinek kik a szülei. A gyerek tanulmánya legyen rendben, a családi helyzet meg nem tartozik az iskola ügyei közé, az a véleményem. Ha olyan a közeg, a gyerek elmeséli, ha akarja, ha nem olyan, akkor nem köti az orrukra. Azt se szokás az iskola orrára kötni, ki zsidó, ki sváb, ki bolsevik, ki milliomos, ki úszik az adósságban, kinek ül az apja a sitten, kinek alkoholista az anyja, kinek nyilas a nagyapja, kinek 200 kiló a féllábú cukorbeteg nagyanyja... Mindenkinek megvan a maga családi takargatnivalója, amit nem visz be az iskolába. Lényeg, hogy azon kívül legyen meg az olyan közegük, amiben szabadon és jól érzik magukat.


(Persze, jobb lenne olyan világban élni, ahol nem kéne állandóan takarózni, de egyikünk se tudja holnapra lecserélni a világot.)

2017. ápr. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%

3-as vagyok.


A gyereknek nem anyára és apára van szüksége.

Hanem felelősségteljes felnőttre , vagy felnőttekre .

A nemük lényegtelen !!

Nem attól lesz v,ki szülő,hogy megszüli a gyereket.Gondoskodástól. Ezt nemtől függetlenül bárki megtudja adni egy gyereknek.

Sok csonka család van. Ott sincs férfi nő.Csak egyik személy .

Szülővé válni felelősséget jelent.

A lényeg én támogatnám .Jobb a gyereknek családban szeretetben testi lelki biztonságban felnőni mint nevelő otthonban.

2017. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%

8-as: a hangsúly a NORMÁLISON van nem az anyán meg az apán. Vagy mi van a csonka családokkal, ahol csak az egyik fél van ott, mert anyuka/apuka le se sz@rja a csemetét? Belőlük nem lesz normális ember vagy mi??

9-es: elhiheted, ha a gyerekek ki akarnak közösíteni, vagy csúfolni valakit, nem kell nekik olyan indok, hogy melegek-e a szülei vagy sem, ha kell abba is belekötnek, hogy kék a szeme, vagy túl vékony, vagy túl kövér, vagy túl alacsony vagy túl magas.

10-es: mi van ha a szóban forgó meleg már összejött egy nővel, tudod őket úgy hívják, hogy leszbikusok, ők is melegnek számítanak.

2017. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Ká.Pé ***** válasza:
2%
Miért kellene egy meleg embert örökbe fogadni?!
2017. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!