Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek milyen a tökéletes pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen a tökéletes pasi?

Figyelt kérdés
Milyena belső külső tulajdonságaik?

2017. márc. 7. 11:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Milyen a belső,külső tulajdonságaik?*
2017. márc. 7. 11:37
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Magas, sportos, 40 fölötti, ápolt, igényes, van kisugárzása, férfias, aktív, imádja a lábfejeket és legalább 20/5 megvan;)

És jó sok spermája legyen :D

2017. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szőke, kék szemű, nagyon szőrös, a farka erősen balra gördül, vicces és elképesztően jofej.
2017. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre: A jóképű, "piszok helyes arca van neki" srácok tetszek. Leginkább barna haj, barna szem, de nem kreol bőr. Valahol 175-185 cm között. Alapvetően vékony, de nem az a vézna, pálcika kezű-lábú. Van azért combja, popsija, formája... szóval minimum egy 70 kiló. Nem rossz az, ha izmos, de a kétajtós szekrény, és a mélyszántásos kockahas nem pálya. Az egyajtós szekrény sem. Nekem az ideál nem férfias, legfeljebb fiús. Aki kinéz 30 évesen is 20-nak. Ismeri a borotválkozás fogalmát. Mindenhol. (Mielőtt megkövezne valaki, igen, én a lányokat, meg a lányosabb fiúkat szeretem, ez van, nem vagyunk egyformák.) Nem érdekel hány centi a micsodája. Viszont van minimum egy 10-15 centi haja, amiből helyes frizurát készít magának. Divatosan öltözködik, szexi, aki után kényszered van megfordulni az utcán.


Belső: hagyjuk... nem álmodozom már, olyat úgyse gyártanak ezen a bolygón... (Valami szolid, aranyos, normálisra gondoltam, akinek nem gyűlt még fel huszonéves korára nyolckötetes életrajza.)

2017. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom körbeírni a nem létezőt:


Külsőre:20-25 év közötti passzív srác, akinek a teste a vékonytól a közepesen izmosig lehet változó. (Nagyjából hasonló alkatú, mint én, vagy annyira izmos, mint én.) Átlagos, vagy macis, vagy pocis, vagy tudja mi fene, inkább ne legyen. A haj és szemszín annyira nem fontos, mert nincs esetem, jelenleg a szőke, rövid haj és zöld szem jön be, de egyéb variációk sem kizáróak. A lényeg, hogy jóképű legyen, egy olyan srác, aki mellett felébredhetnék minden reggel. Szeressen csókolózni, ne legyen tetkója, piercingje, ne drogozzon és ne dohányozzon.


Belsőre: először is ismerje az ábécé minden betűjét, és még a helyesírást is egy kicsit (ha társkeresőkből indulunk, akk a fél brigád már elvérzett :D ). Másodszor, ő is törődjön velem és legyen érdeklődő. még ha nem is annyira érdekli az életem, legalább tettesse, mert eddig ez hiányzott kb. minden kapcsolatomból; a figyelmesség. Legyen őszinte, mert én hiszek abban, hogy mindent meg lehet beszélni, mint a civilizált emberek. Legyen értelmes és érdeklődő a művészetek és a tudományok felé. Legyen ateista. És egy kicsit borult elme is lehetne, pl azt mondom h dank memes, 4chan, MLG, hitler did nothing wrong, akkor nem vad guglizásba kezd, hogy ezek mégis mik, hanem vágja azért, hogy miről van szó. (Zenei műveltsége pedig kicsit továbbterjedjen, mint Lady Gaga istennő, és esetleg még a komolyzenét se vesse meg (csak Beethoven kapucsengőre írt számait xD). Ha pedig borokról vagy sörökről van szó, akkor tudja legalább azt, ha bor száraz és a sör nem ízesített.) (Legyen sváb, de legalábbis fehér, igen, kicsit rasszista is vagyok...) Az utóbbi kettő feltételt még vad álmaimban sem gondolom valósnak a többi mellett, ezért a zárójel.

Jah, és lehetőleg Budapesten, vagy Pest megyében lakjon, mert ez a jelenlegi tartózkodási helyem.


22 aktív meleg

2017. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Homokos vagy? Tehát, magad rasszistának titulalod.... az ilyen felfogásuak pont hogy nem szeretik a homokosokat - bár nem lepődok meg ezen- , akkor ez valami önellentmondás?
2017. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg sean bean

belsőleg-én sem vagyok tökéletes, megfogtál.

2017. márc. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
bocs, hetero vagyok, de szeretem az embereket, bármineműek is.
2017. márc. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2017. márc. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2017. márc. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!