Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti nem csömörlöttetek meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem csömörlöttetek meg a melegségtől?

Figyelt kérdés

Lehet hogy a csomor nem a legjobb szo, de en mar egy ideje nem erzem jol magam. Vagyis nem tudom, mert a tinedzser eveimben (17-18) evesen sokat pasiztam, neha szexeltem is, sok embernek tetszettem, de igazabol leginkabb a talalkozason volt a hangsuly (szoval nem azt jelenti a pasizgatas hogy a fel vilag megdugott)


Aztan felkerultem vegleg Pestre egyetem miatt es azt hittem hogy itt majd ramtalal a szerelem. Az egyetem mellett dolgozom es igy sok idom elmegy azzal, de ha akarnek tudnek idot szakitani az ismerkedesre. Jelenleg nem is vagyok fenn egy ismerkedos oldalon sem.


Aztan volt tavaly egy hosszabban tarto (3 honap) agyas kapcsolatom, akibe beleszerelmesedtem, aztan o kidobott es ez nem jol esett. Oktoberben ujra dugtunk de mondtam hogy ezuttal a dugas nem eleg igy abbahagytuk. Aztan mult elotti heten ujra elkezdtuk, de most csak dugasrol lenne szo, de nem is tudtam elmenni, szerintem mar kimeritettem vele ezt a dolgot.


Na es most ugy erzem, hogy annak ellenere, hogy hianyolom a fiuk tarsasagat (bor, seta) megsem akar osszejonni, vagy hat nem is akarom.


Mas nincs igy ezzel?



2017. márc. 6. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 kapcsolatom volt, de nagyon fájt a végük, és ezt nem akarom újra átélni. Inkább nem kockáztatok, és egyedül vagyok. Magányos soha nem vagyok, lefoglalom magam, de így legalább nem csalódok. :o)
2017. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
100%

"azt hittem hogy itt majd ramtalal a szerelem"


Ezt amúgy hogyan képzeled, ha semmit nem teszel érte? Arra vársz, hogy a 6-os villamoson leszólítson valaki, aki amúgy egy félisten, hogy menj el vele, mert te vagy neki az igazi, sőt, AZ Igazi? Mert, valljuk be, ennek azért viszonylag kevés az esélye.

2017. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom:D azert probalkoztam en, csak most vagyok ilyen inaktiv
2017. márc. 7. 12:05
 4/5 kovpet ***** válasza:
94%
Hát most jön a tavasz, aktivizálódj :)
2017. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell erőltetni semmit. Nyitott szemmel járva amikor nem is sejti az ember jönnek a jó dolgok.

Vagy ez így elég elcsépelt szöveg? :)

2017. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!