Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Ha uni vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Ha uni vagyok, de nem merek passzív lenni senkivel annak mi az oka?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bízok senkiben annyira, hogy bármilyen formában is én legyek a passzív. Olyan megalázónak néz ki.

Sem orálnál, sem anális szex esetében.


Folyamatosan csak aktív bírok lenni, pedig vágynék másra is.


Ez ellen mit lehetne tenni?



2017. márc. 1. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Tegyél túl a hiúságodon, meg a becsületeden.

És legyél passzív.

2017. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Akkor lehet nem is vagy uni. Ha ennyire taszít az "alárendelt" szerep, akkor legyél te az aktív, az bevált. Emiatt ne görcsölj. :)
2017. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A probléma nem benned van! Nem találtál még olyan fiút, akiben igazán meg tudtál volna bízni. Ha nem tudsz valakivel passzív szerepben lenni, akkor ott ne legyél passzív, mert nem lesz élvezetes! Érezni fogod, hogy mikor jön el a te időd és a megfelelő partner!
2017. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Vagy dugj meg engem
2017. márc. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy uni. Én is azt gondoltam magamról. A szopásban eljutottam addig, hogy volt a számban más farka, de én sem élveztem sem fizikailag, sem lelkileg. Ugyanazok az aggályok voltak a fejemben, mint neked is most és a valóságban be is igazolódott, hogy nem működik. A seggemhez a szopós élmények után már nem hagytam hogy bárki is nyúljon, az gondolom csak még rosszabb lett volna.


Imádok szopatni és egy feneket kefélni, de a másik oldal nem nagyon jön be.


24/F

2017. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Idövel majd lesz egy olyan partnered, akit annyira szeretni fogsz, hogy ez a kérdés önmagától meg fog oldódni. (Nálam is így volt)
2017. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!