Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez nagyon perverz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon perverz?

Figyelt kérdés

Ha ezeket súgnám a barátom fülébe szex közben: "ohhh (neve)" | "a tiéd vagyok" | "tégy a magadévá"


Igazából nincs barátom, és még szűz vagyok, szóval bizonytalan vagyok e téren, ezért kérdezem. Ti mit szólnátok, ha ilyeneket hallanátok aktus közben?



2017. febr. 3. 08:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
troll
2017. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejönne
2017. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

dehogy perverz :D

teljesen normális

2017. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

nem az.

Ez viszont undorító és perverz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-ka..

2017. febr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi a perverz? Ha lenne párom inkább alapnak gondolnám, mert feltételezem, hogy ő is kíván engem ahogy én őt.
2017. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legkevesebb, ami el szokott hangozni szex közben ;-)
2017. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem perverz, vannak ennél vadabb dolgok is. Trágár alpári módon mondani mit tegyen veled pl. "Kúrd szét a p!n@m te állat!" és társai. :D

De ha szűz vagy, akkor jó tanács. A szex nem színjáték, ha ez tör fel belőled, hogy ezt akarod mondani neki mert ez rád is izgatóan hat, meg tudod, hogy rá is úgy fog akkor mondd. Egyébként az jöjjön ki belőled (sóhaj, nyögés, nyöszörgés, szerelmes szavak alpári vadulás) amit éppen ott akkor érzel és jól esik.

2017. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


De pont ezaz, hogy ha rá nem hat izgatóan, mert érzelmesebb, gyengédebb, mintsem hogy ilyeneket akarjon hallani, vagy nekem mondani hasonlókat. Kicsit talán prűd vagyok, és nehezemre esik ilyet mondani, vagy tenni dolgokat, de azért mégis eszembe jut, ha fantáziálok... :(

2017. febr. 3. 10:29
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát most gondolj bele ha van párod neked rossz érzés lenne azt hallani, hogy kíván és tetszel neki? Mindneki szeretné ezt hallani és ez a megfogalmazás ahogy te írtad bőven az érzelmesebb, gyengédebb kategória ha valakinek ez nem tetszik akkor fuss, mert őt kb már csak a bőrruha és az ostor elégíti ki.
2017. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9: És mi a baj a bőrruhával és az ostorral? ;-)
2017. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!