Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteró fiúk. Tisztességtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiúk. Tisztességtelen ajánlat. Ha felajánlana tízmilliót egy középkorú gazdag férfi egy éjszakáért, belemennétek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 17:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%
igen, ha nem baj, hogy esetleg hányok...
2017. febr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább ilyen elméleti kérdés, nem? Legalábbis nem gondolom, hogy a kérdező maga ilyenre készülne. :)


Egyébként létezik tényleg ilyen? És ha igen, akkor az ajánlattevőt mi motiválhatja? Én két magyarázatot tudok elképzelni. Az egyik, hogy megtetszik neki borzasztóan egy konkrét srác, és mindenáron szeretné őt megkapni. A másiknál igazából mindegy, hogy konkrétan kit fűz be, egyszerűen csak izgatja, ha egy korábban heteró srácot vezethet be ilyen dolgokba.

2017. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
82%
Én bele mennék.
2017. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
66%
Haat ez nagyon gáz, hogy mindenki 1-2 kivétellel simán belemenne. Elhiszem h nagy szegenyseg van es a fiatalok egyszeruen az eletben nem tudnak mibol elindulni, de komolyan megeri nektek tisztessegtelen uton penzhez jutni. Ezek beteg emberek, akik fiatalabb fiukat akarnak megrontani/a testuket kihasznalni, es nektek igy is megeri? Aztan honnan tudjatok hogy nem lesz kovetkezmenye, akkor mar 15 milka jon es igy tovabb. Remelem h csak kis 15 eves tinik vagytok, es meg nem latjatok at ennek a testi/lelki veszelyeit... Na jo tobbet nem irok, mert lehet ide folosleges, nem akartam ezzel senkit megbantani, csak bakker erkolcsi tartas ! :((
2017. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
82%
Simán még le is pippantanám érte
2019. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
77%
Az rengeteg pénz, úgyhogy elképzelhető, hogy igen... Persze azért a körülményektől is függ valamennyire a dolog. Meg csak akkor mennék bele, ha nem fog kiderülni később, illetve megígéri, hogy gumit húz előtte.
2019. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!