Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem akar óvszer nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar óvszer nélkül szeretkezni?

Figyelt kérdés

A barátommal ~1 éve járok. Direkt megkértem, hogy jöjjön el velem tesztre, úgyhogy STD, AIDS kizárva. Én vagyok az aktív és nagyon vágyom arra, hogy óvszer nélkül elélvezhessek benne. Nem vagyok amúgy nehéz eset, csak ezt annyira kívánom... De úgy tűnik neki nem tetszik az ötlet. Nem mondott nemet, de ahogy láttam a fizikai reakcióit, inkább nem erőltettem. Kétszer próbàlkoztam eddig.

Mi lehet a baja? Hogy lazítsam el? Vagy ez már sose fog menni?

22/F mindketten



2017. jan. 30. 02:41
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hogy szoktátok csinálni? Szoktatok beöntést csinálni előtte?
2017. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Hát akkor nem értem, mindketten egészségesek vagytok, nem kell félnie. Egyszerűen kérdezz rá, hogy mitől van félelme. Attól fél esetleg, hogy az ondódtól lesz valami baja? Akkor minden hetero pár is félhetne.


Szerintem valamiféle fertőzéstől (pl. bakteriális) fél, de mivel monogám kapcsolatban éltek, ettől nem kell tartania. Szerintem ezt is elmondhatod neki.

2017. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Lehet nem mer benned megbízni? Nem csaltad meg sose? Vagy őelőtte sok pasival voltál? Ha mindezek nem állnak fenn, akkor tényleg megengedhetné neked...
2017. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a tisztaság kérdése miatt aggódik, szerintem át kéne beszélned vele ezt a dolgot. Lehet úgy van vele, hogy nagyon kényelmetlenül érezné magát ha piszkos lesz neked szóval érted. Nagyon egyszerűen üljetek le és beszéljetek.
2017. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha úgy érzi, csinál beöntést, de nem olyan gyakran szokott. Még nem volt ebből gondunk.

Sose csaltam meg. Annyira sok pasival azért nem voltam előtte, de ő kevesebbel volt.

Mondtatok több olyat is, amit lehetségesnek tartok, úgyhogy azokat mindenképp meg fogom kérdezni, mikor megbeszéljük a dolgot. Ha elmondja mi a baj, megírom.

Kösz a kommenteket!

2017. jan. 30. 12:50
 6/10 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy #2 igazad volt, tényleg a fertőzéstől fél leginkább. De az sokat segített, amit írtál a heterokról meg a monogámiáról, láthatóan elgondolkozott.

#4 te is eltalaltad egy részét a problémának. Azt mondta ő nagyon szeretne nekem örömet okozni, de hogy még sosem csinálta védekezés nélkül és mi van, ha valamelyikünknek nagyon undorító lesz. Jó sokat beszéltünk, remélem segített a dolgon...


Szerintetek mikor próbálkozhatok megint?

2017. jan. 30. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

#2-es vagyok. Nekem rögtön az ugrott be, hogy heteroszexuális kapcsolatban is van anális közösülés nő és férfi között. Jó, nem mindenkinél, de sokan szeretkeznek ilyen módon is. És nincs gond, be van tartva a higiénia és kész.

Hétvége felé szerintem elő lehetne hozni megint. Már eleve az is sokat számít, hogy elmentetek szűrésre és nem alkalmi kapcsolatban vagytok.

Neki nem kellene aggódnia, hogy belé élvezel, megint csak, ha a hetero-kapcsolatokat nézzük, túl azon, hogy ott is megy popsiba, némelyik csaj le is nyeli. Tulajdonképpen megy mindenhová. Nincs ez másként 2 fiúnál sem. Gyakorlatilag a sperma fehérjéből áll, nincs mitől félnie.

2017. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsod a hétvégével kapcsolatban. Köszönöm mégegyszer!
2017. jan. 31. 00:46
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Igazán nincs mit, sok sikert kívánok!!
2017. jan. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. Eszembe jutottatok tegnap, jól vagytok, jól alakult a kapcsolatotok?
2017. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!