Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen a pénisz íze, illata?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a pénisz íze, illata?

Figyelt kérdés

Komolyan teszem fel a kérdést!

Változik a gyerekkor/tinikor/felnőttkor alatt?



2017. jan. 20. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Tinikorban nagyon sok srácnak ilyen felizgult kuki szaga van, nem tudom ezt megfogalmazni, hogy mihez hasonlít. Öcsém mikor serdült nagyon sok haverja jött át, elvileg csak wow-oztak de mikor bementem a szobába mindig ott volt az a jellegzetes szag.


Egy felnőtt férfinak attól függően hogy meddig állt a gatyában a szerszáma, enyhe ondó illata van. Az íze pedig ugyanolyan, mintha bekapnád bármelyik testrészedet, akár az ujjadat. Sima bőr íz. A tetején pedig sós váladék.

2017. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbálod ki?
2017. jan. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
vér ízű, mivel harapdáljuk és kisebesedik
2017. jan. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon finom. Én pl amikor arra kerül sor, hogy valaki megakar szoptatni, és előveszi, már az illatától is önkénytelenül nyílik a szám és várom hogy betegye.

21/F passzív BI

2017. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Az íz meg az illat összefoglalóan az aroma. Az íz általában semleges, enyhén sós, mivel verejtékmirigyek minden hámfelületen vannak és a testben levő NaCl a nyálkahártyák váladékában is megjelenik. Esetleg lehet enyhén keserű, ha vizelet és egyéb váladék maradvány található rajta, de ez hamar eltűnik. Az illat az összetettebb dolog, mert nem feltétlenül csak magáról a hímvesszőről származik, hanem a környező bőrfelületen (beleértve a herezacskó, a gát és az ánusz tájékát is) található verejték és illatmirigyek működésétől is. Ezek a mirigyek serdülőkorra kezdenek el működni, ekkor változik meg semlegesről jellegzetes (feromonokat is tartalmazó) illatra. A bőrön levő baktériumok ugyanakkor a bőr legfelső elhalt rétegéből, a verejték anyagaiból, a faggyúból, széklet maradványokból táplálkoznak és azokat bontják, miközben esetenként kellemetlen áporodott, sokszor lábszagra emlékeztető vajsavat is termelnek. Így egy illat (szag) keverék jön létre. Frissen mosott bőrnek kellemes semleges illata van, a termelődő friss verejték és a apokrin mirigyek váladéka kifejezetten vonzó, erotizáló hatású. Ez azonban aránylag gyorsan képes büdössé változni, ha a bőrbaktériumok intenzíven dolgoznak. Egy bepállott, izzadt, a széklet maradványokból származó indol és szkatol vegyületek bűzével keveredett szag kifejezetten visszataszító, undort keltő.
2017. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nahát, ez jó kis szakdoga téma lenne! xD
2017. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
86%

nekem a rakott krumplira hasonlít :)

21/F

2017. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyi ideje mosták utoljára...


Viccet félretéve, engem esküszöm, hogy garnélarákra emlékeztet.

2017. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!