Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek jobban tisztelik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek jobban tisztelik a nőket mint a hetero férfiak?

Figyelt kérdés

Én meleg vagyok és nagyon tisztelem a nőket. Soha nem degradàlom vagy nézem le őket, viszont azt vettem észre hogy hetero társaságban a pasik gyakrabban beszélnek lenèző, kicsinyes hangnemben róluk, még akkor is ha poénkodásnak szánják.

Előbb-utóbb mindig előkerül valami olyan tèma hogy a nők a bènák a fèrfiak meg a szuperek. Meleg társaságban sosincs ilyen.

Szerintetek a melegek jobban tisztelik a nőket?



2016. dec. 19. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Igazából ez egyén függő hogy valaki mennyire tisztel egy nőt. de igen, manapság a melegek valamivel jobban tisztelik a nőket (de itt is vannak kivételek) mármint én így vettem észre.

17/L

2016. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
én személy szerint tisztelem a nőket heteróként is :D 21/F
2016. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Kár, hogy nekem nincs meleg ismerősöm .. de én mindig azt hallottam, hogy a melegek közelebb tudnak állni egy lányhoz, akárcsak egy barátnő. Egyszóval szerintem van benne valami :)

21/L

2016. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Jobban tisztelik igen, 2 okból is:

-a melegek többsége értelemszerűen jobban kijön a nőkkel

-a heteró pasik nagy része egyfajta szexuális prédaként tekint a nőkre, s csak azokkal a nőkkel kedvesek, akik jól néznek ki.

Jól emlékszem, amikor középiskolában a fiú osztálytársaim szívesen, kedvesen beszélgettek szép lányokkal, akik pedig nem voltak szépek, azokhoz hozzá sem akartak szólni.

2016. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
èn embereket, személyeket tisztelek. ha van rá ok. nemtől függetlenül. nem azért kell tisztelni valakit mert nő. persze alapvető tisztelet kell, de az nem csak a nők felé
2016. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1%
A melegek sosem kerülnek olyan kapcsolatba lányokkal, mint a heterók. Eleve másképpen viszonyultok hozzájuk. Sajnos a heterók sokat csalodtak a nőkben, így az általános képünk is rosszabb.
2016. dec. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Egy rakás meleg van, aki nőgyűlölő. Szóval nem, attól hogy valaki meleg, még nem fogja jobban tisztelni a nőket, mint egy heteró. Ez egyénfüggő, hogy ki mennyire tiszteli a másikat, nem a szexuális orientáció függvénye.
2016. dec. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Lol dehogy :D A meleg közösségben baromi sok nőutáló farok van, sőt sokan ugyanúgy zaklatják a nőket, mint egyes hetero pasik, és mikor ezt szóvá teszik nekik, akkor betakaróznak a "hát már hogy zaklathatnám a nőket, mikor meleg vagyok" dumával. Nah.
2016. dec. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hazudnék, ha az ellenkezőjét állítanám, bár szerintem én és még jó pár ismerősöm messze átlagon felüli szinten tiszteli a nőket.

Heteroszexuális vagyok és még sosem tettem vagy mondtam eddig olyat amivel megbántottam volna a nőket. Most lehet azt gondoljátok, hogy "jó jó kamuzik" meg hasonló de minek tenném ha itt anonim módon írhatok...


Van néhány barátom akiket többször átverték már a nők egyik-másikat elég csúnyán tehát nem lehet azt mondani, hogy csak a férfiakkal van baj... nyilván ha ilyen van attól még nem kell általánosítani de azt azért hozzáteszem, hogy a nők többsége pont az olyan nagyszájú kigyúrt kemény legényekre buknak (tisztelet a kivételnek) akik már zsigerből úgy beszélnek a nőkkel mint a kutyával... nekem legalábbis ez a tapasztalatom


Hiába vagy jó srác (külsőleg és belsőleg is), a nők észre sem fognak venni ha csak nem tűnsz ki a tömegből és ide már köthetőek az anyagiak is és bárki bármit mond ez sajnos így van.


Személy szerint én nagyon válogatós vagyok nők terén de sosem érdekelt, hogy milyen családból származik vagy, hogy milyen anyagi körülmények közt él, ha szép - bocs de nekem alap feltétel - , "cuki" és kedves és nem egy kicsapongó életet élő tudatlan valaki akkor már nyert ügye van... és miután elmondtam, hogy az anyagi háttér nem érdekel így ha kicsit visszafogottabban öltözködik az sem zavar, hiszen azon lehet változtatni és így van ez a kis felesleggel is.


Na de összegezve igen, sajnos mindenkinek megvan a véleménye a másik nemről és sokan ezt nem szégyenlik kimutatni de rengeteg a kivétel csak mindenki elhalad mellettük... ennyi az egész...


Remélem hasznos infókat közöltem :)

20F

2016. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
Sok heterobol lessz meleg,nem véletlen..
2016. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!