Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Akik voltak a LMDV...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Akik voltak a LMDV bulin (Magnumban), mi volt a véleményetek? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Csődörként vagy kancaként? Minden érdekel ezzel kapcsolatban... A pásztorok egyébként csak legjobb csődört vagy legjobb kancát is hirdettek? Tényleg mindent leírhattok! :) Köszi

2016. dec. 3. 19:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Aki nem tudná, miről van szó: budapest.lmdv.club
2016. dec. 3. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jajj, nekem ez nagyon betegen hangzik, ha fizetnének sem mennék :D bocsi az offért.
2016. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
JESSZUSOM ez miiiiii😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2016. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát összegyűlik pár tíz ribi, aki csak faszt akar érezni a seggében, semmi más nem számít neki, és egy rakás ronda férfi, aki csak így dughat meg másokat.


Szerintem legközelebb még tehénjelmezt is vegyenek fel és tereljenek be néhány bikát, amikre szintén ne lehessen a passzívnak nemet mondania.


Úgy teljes lenne a kép.

2016. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég mélyre kell ahhoz süllyedni szerintem hogy egy ilyen eseményen részt vegyél akármelyik szerepben is...
2016. dec. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. El tudom képzelni, hogy ide milyen emberek mehetnek el.

A passzívok között biztos van egy-két normálisan kinéző ribi, akit ez izgat, az aktívok viszont ezer százalék, hogy dagadt, ronda vénemberek.

2016. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Chriss85 válasza:
100%
Leírás alapján jól hangzik. 31F
2016. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!