Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzív fiúk mit élveznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzív fiúk mit élveznek a "receptív" anális szexben?

Figyelt kérdés

Idáig csak full aktív voltam, először próbáltam ki a passzív oldalt is a szexben (tehát megb***tak), de olyan érzés volt végig, mintha nagyon kéne kakilnom.

Ami logikus is,mivel a székelési ingert a végbél teltsége okozza, de nem értem azt, hogy ezt hogyan tudja valaki is élvezni?

Valaki leírná, hogy mire gondol illetve mit él át olyankor, amikor megb****ák?

Köszi



2016. nov. 30. 21:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én még szűz vagyok, de ha találok valakit, tuti a passzív oldalt próbálnám ki.

19F

2016. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, mintha belülről maszíroznának.

Meg számomra az is nagyon izgató, hogy van benne egy "tiltott gyümölcs" érzés is, hogy én férfi létemre, mégis én vagyok az akibe behatolnak.

2016. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

11:23

Na igen, csak attól félek, hogy kellemetlen lesz az első.

2016. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

ELképzelhető hogy te maradsz is az aktív szerepben.

Kívánnod kell, ha magad, vagy más rád erőlteti, úgy nem lesz kellemes.

Fel kell lenned izgulva és kívánnod kell a behatolást.

Gyakorlással, tágítással meg fog változni az érzet, nem székelési ingert fogsz érezni, hanem élvezetet, persze csak ha az előbbiek is teljesülnek.

Próbáltad már magad ujjazni?

Válassz egy pózt, vannak testhelyzetek amiben ellazulnak a záróizmok, ilyen pózokban a levegő is magától be tud hatolni, persze aztán módosítsd ezt a testhelyzetet, hogy ez a jelenség ne legyen annyira kellemetlen és próbáld ki az ujjazást (síkosítva természetesen). Ha egy péniszhez képest a vékony ujjaiddal elkezded maga stimulálni, gyaníthatóan nem lesz székelési ingered, aztán egyre vastagodó dolgokkal, aztán ha vágysz rá, végül pénisszel is megtapasztalhatod ezt.

Remélem hasznos lesz.

2016. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, szerintem is gyanús, hogy aktív maradok, mert nem önszántamból kerestem a lehetőséget, hogy megba***anak...

Csak így alakult.

Viszont ha erre nem gerjedek akkor nincs más, mint elfogadni a tényt, hogy nem vagyok passzívnak alkalmas :=(

2016. dec. 1. 23:45
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj szerintem.
2016. dec. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha megerőszakolt valaki, abban nincs élvezet.
2016. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig is az az oldal izgatott, kívántam, lehet ezért, de én már az első is élveztem anno, eleinte fura volt kicsit de a végére jó lett, aztán egyre többet csináltam annál jobb lett. Tényleg maga az a érzés, ahogy jár bennem a kemény farok és "masszíroz belülről" ahogy már valaki írta, már azt is élvezem,nem csak a prosztata miatt.

Valószínűleg fejben annyira nem kívántad, nem bírtad magad elengedni.

25/f

2016. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Inkább a testi vagy a lelki oldala izgat benneteket jobban, ha megb***nak?
2016. dec. 29. 13:53
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én megmutatnám egy fiatal srácnak,hogy miért is olyan jó ez.19/F
2016. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!