Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szado-mazo játéktól miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szado-mazo játéktól miért tartanak annyira a fiúk, hogy más fölött uralkodjanak?

Figyelt kérdés
Már rég óta próbáltam domot találni, de nem sok sikerrel, mert senki nem akarja a másikat csicskázatni, alázni.

2016. okt. 31. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tart tőle. Én pl szeretek irányítani, de a másik szerepet is próbáltam már.
2016. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Inessential ***** válasza:
85%
Talán mert nem az a normális felállás, hogy csicskáztatjuk és alázzuk a másikat.
2016. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember számára szokatlan a helyzet és nem fér bele a hétköznapi kis életébe még "játék" szinten sem. Sokan azért tartanak tőle mert félnek, hogy nem képesek irányítani. Mondhatni megbuknak mint uralkodó, megint mások meg félnek szembenézni magukkal, mert mi van ha túlságosan élvezik a dolgot. Persze olyan is van, akit simán nem érdekel.

Mint ahogy az előttem válaszoló írta, van akit viszont igen. Talán rossz hhelyen keresgéltél. ;)

2016. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem, imádom és tisztelem a nőket. Még szép hogy nem fogok senkit se alázni, meg bántani.
2016. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 szerintem elnézted a kategóriát:)

Amúgy meg a legtöbb embernek a melegek közül sem jön ez be

2016. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem találok hozzá megfelelő embert, pedig elég sok pasi mondja, hogy szeret vadulni az ágyban, aztán, amikor arra kerül a sor, akkor nem merik. Pedig én nem valami durva BDSMet szeretnék, csak egy kis jatékot. Kedves előző válaszoló, ez nagyon szép és helyes dolog, hogy szereted és tiszteled a nőket, a páromtól én is nyilván ezt várom, de a szexben attól még van, akit felizgatnak az ilyen dolgok, mindkét nemnél és különböző felállásban.

Kérdező, sajnos nem tudom, miért félnek tőle, talán csak olyan embereket fogtál ki, akiket ez egyáltalán nem mozgat meg.

2016. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Oh, elnézést, én is elnéztem a kategóriát. :D Akkor csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy heteró nőként is elég nehéz ilyet találni.
2016. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, azért nem mennek bele, mert félnek, hogy túlságosan élveznék, vagy elszaladna velük a ló... Ha érted :D Keress tovább, hátha találsz valahol egy igazi szadistát!! xDDD

15/L/bi

2016. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Sokan vagyunk, sokfélék. De! Tudni kell picit különbséget tenni a S/M, és a D/S között. Az előbbi inkább a fájdalom okozásáról, illetve annak elviseléséről szól. Itt inkább partneri a kapcsolat. Az utóbbi az űrállomásról, illetve alárendelődésről szól. Persze összevontan is működik. A domokra, vagy a szadistákra ilyenkor nagy felelősség hárul, mivel a testi épségének nagyon fontos! Sokan ezzel nem tudnak mit kezdeni.

2016. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Sokan vagyunk, sokfélék. De! Tudni kell picit különbséget tenni a S/M, és a D/S között. Az előbbi inkább a fájdalom okozásáról, illetve annak elviseléséről szól. Itt inkább partneri a kapcsolat. Az utóbbi az uralkodásról, illetve alárendelődésről szól. Persze összevontan is működik. A domokra, vagy a szadistákra ilyenkor nagy felelősség hárul, mivel a testi épségének nagyon fontos! Sokan ezzel nem tudnak mit kezdeni.

2016. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!