Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ők mind hazudnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ők mind hazudnak?

Figyelt kérdés

Sok ilyen történt velem, nem az első, most viszont úgy érzem meg kell kérdeznem, mert semmit se értek. Társekresőn szoktam ismerkedni leginkább. Most is megkaptam valakitől planetromeon hogy tetszek meg jóképű vagyok meg minden, de ő olyat keres, akit megdughat. Én nem szeretem, ha dugnak, mert szűk a fenekem és egyébként se érzek semmit, ha hozzáérek a prosztatámhoz, már többször próbáltam.


De nem is fontos ez, csak azt akarom kérdezni, hogy ha tetszek valakinek, akkor tényleg csak annyit jelent az, hogy egy tárgy vagyok a számára ami megdughat. Én régebben azt hittem, hogy ha tetszek valakinek az akar velem úgy is találkozni, hogy nincs dugás, csak mondjuk leszopom. Hazudnak, hogy tetszek és jóképű vagyok, vagy nekik annyit jelentenek ezek, hogy szívesen felhasználna szexjátéknak?


2016. okt. 13. 14:59
 1/10 kovpet ***** válasza:
100%

A netes társkereső húspiac. Ott nem kell csodálkozni az ilyenen.


Ha tetszel valakinek, az úgy is akar majd veled találkozni, ha nem is szopod le :) Elsőre legalábbis nekem eszembe sem jutna az ilyesmi, meg kell ismerni a másikat ahhoz, hogy a szex szóba jöhessen.

2016. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mi nem húspiac?
2016. okt. 13. 15:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mondatoddal mindent elmondtál!
2016. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kovpet ***** válasza:
100%

Mi nem húspiac? Bár tudnám. Ha rájössz, mondd el kérlek nekem is :)


Mondjuk itt a gyakorin lehet ismerkedni azért, csak hát elég esetleges, mert nem erre való a site.

2016. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Itt nem pontosan ugyanazok a felhasználók vannak?
2016. okt. 13. 19:43
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Én csak orálozni szeretek oda-vissza.
2016. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És most hogy jössz ide te?
2016. okt. 14. 01:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy hazudnak. Amúgy rajtad áll, hogy csak szexjáték leszel-e vagy más. Én sok partneremmel a mai napig jóba vagyok. Nem csak szexre kellettek.
2016. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rajtam áll, hogy szexjáték leszek? Hát tényleg, véletlenül se azon múlik, aki ki akar engem használni.
2016. okt. 15. 00:29
 10/10 A kérdező kommentje:

"Én sok partneremmel a mai napig jóba vagyok. Nem csak szexre kellettek."


Furcsa hogy ebből a szemszögből írod. Úgy szokták a legtöbben írni ezt, hogy nem csak szexre kellettem nekik.

2016. okt. 15. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!