Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha anális szexnél bereped a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anális szexnél bereped a fenekem akkor utána soha többet nem szexelhetek?

Figyelt kérdés
(meleg pasziv fiú 19)

2016. aug. 29. 19:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én lány vagyok,de azt hiszem tudok segíteni. Szóval régebben heti rendszerességgel,vagy akár gyakrabban is kaptam a fenekembe,és bizony előfordult,hogy berepedt, bár annak az oka nem a srác volt,hanem az,hogy nehezen mentem wc-re... de a végeredmény ugyanaz volt,hogy vérzett utána és fájt is.

Egy ilyen után másnap pl nagyon fájt,de egy héten belül nekem ez mindig magától elmúlt.

Annyit tehetsz h gyógyszertári vazelint használsz ha nagywc-zned kell,hogy attól ne repedjen jobban esetleg. És akkor pár napig ne legyen úgy szex h a fenekedbe... Síkosítónak én mindig a dm-ben / müllerben vásárolok, ott jókat lehet kapni nagyon😃😃😃 és ne higgy annak,aki azt mondja soha többet nem szexelhetsz... de arra valóban számíts,hogy egy ilyen után ott könnyen reped a bőr egy ideig.

És vágd szájon a csávót ha nem elég figyelmes!!!

2016. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!