Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Ti hogy veritek ki?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogy veritek ki? Milyen technikát alkalmaztok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Ráteszem egy jó vastag deszkára a húst. A deszka alá konyharuhát teszek legalább 4 rétegben hajtva ne törjön össze az asztal. Kicsiket ütök de gyorsan hogy a hús megfeleően terüljön szét. Érdemes verés után pácolni a húst 1 napig.
2016. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Skypon megmutatom! :)
2016. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Skype,,,,remek ötlet!
2016. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hagyományos módon kívűl, én pl nagyon szeretem úgy csinálni, hogy hasra fekszem, a farkam hátrafelé, lefelé "lógatom" és úgy húzogatom a végét. Vagy oldalt fekve közben ujjazom magam. Vagy úgy hogy bennem van egy vibrátor/dildó közben.
2016. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem sima maszti 3 ujjal. Ami még izgat ha más veri ki. Sőt abból akár olyasmi is, hogy nem én döntök arról mikor élvezhetek el, hanem ő. :)
2016. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én műpuncit használok. Jobb mint a kezem.
2016. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam úgy, hogy van rajtam alsó, és a makkomnak a végét masszírozom a hüvelykujjammal. Isteni érzés.
2016. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!