Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tini srácok, nektek bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini srácok, nektek bejönnek a 30 évesek?

Figyelt kérdés

Mert kezdem úgy érezni, hogy kb esélytelen. Na jó mondjuk nem vagyok álompasi, de annyira gáz se. Tök jó srácokkal voltam életemben, tehát ha nagyon gáz lennék biztos nem találkoztak volna velem. Azonban mostanság csak link, megbízhatatlan, kamu fiatalokkal ismerkedtem, így nem lett belőlük semmi. Alapvetően jól érzem magam velük. Lehet velük jókat nevetni, h-lyéskedni, stb. A régi partnereim mind találtak maguknak párt. Tartom velük a kapcsolatot, mert alapvetően megkedveltek és jól elszórakozunk együtt, de ez ugyebár nekem kevés :D


Azt már megszoktam, hogy max 2-3 tali után elkezdenek eltűnni az emberek, amit részben értek is.


2016. aug. 10. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha fiatal srác hozzád vonzódik az apa komplexus. Ilyenkor mindig fontosnak érzem megjegyezni hogy az idősebb félnek a kapcsolatban van egy apa szerű szerepe is a fiatalabb felé.
2016. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

#1!

Együtt fociznak, aztán együtt hokiznak :D

2016. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves első! Amúgy lehet ja. Én mindig és minden fiatal partneremmel úgy voltam, hogy próbáltam és próbálok velük beszélgetni, hogy mit hogyan csináltam, stb. Azért, hogy tanuljanak belőle. Pl a nemibetegségekre sokan nem figyelnek, pedig kéne. Sajnos sokan felelőtlenek, mert azt gondolják, hogy 16 évesen nem lehet a másiknak baja. Pedig de. Vagy elhiszik, hogy a másik srác szűz. Ismerek erről az oldalról olyan fiút, aki pl mindig szűznek adja ki magát, de vagy 10 fiúval volt már. :( Szóval ha lehet próbálom elmesélni, hogy én mit hogy látok és pl jó érzés volt hallani korábbi partnertől, hogy örül, hogy anno velem kezdte, mert mennyi jó dolgot mondtam és utólag látta, hogy mennyire igaz. :)
2016. aug. 10. 12:26
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Eddigi két barátom mind harmincas volt. Mert nem csak dugni akarok, hanem hogy figyeljen rám. Plusz legyen hol lebonyolítani az aktust, aztán zuhanyozni pihenni. Tehát egy lakása, egzisztenciája. 18/passzív
2016. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
itt aztán izzik a levegő. XD
2016. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Hát talán fel kéne nőni és a saját korosztályoddal kezdeni lassan mostmár. Vagy szerinted ha te a fiatalokra nyáladzol, akkor ők miért ne tennék ugyanezt?
2016. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem 17/f/p
2016. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kovpet ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy igen :)
2016. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is remélem hogy van akinek igen :) Mondjuk én még nem vagyok 30, csak közelítek hozzá :D (de fiatalabbnak nézek ki)
2016. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
98%
Szerintem ez midnenkinél eltér..nálam nem a kór számít
2016. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!