Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek között lehet barátság?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek között lehet barátság? 21f

Figyelt kérdés
Meleg vagyok. Egy srác elhívott kávézni, de neki van barátja. Állítólag barátkozni akar csak. Szerintetek?

2016. júl. 31. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Én is meleg vagyok és van pasim, de így is barátkozok más melegekkel, nincs benne semmi furcsa. :)
2016. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Rybackww válasza:
95%
Persze, lehet :). Ha valakinek lenne kedve barátkozni, írjon nyugodtan 21 f :)
2016. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is vannak meleg barátaim. Semmi furcsa nincs benne.
2016. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

persze hogy lehet :)

nekem is van egy barátom és neki van pasija :D

elég sok mindent csak vele tudok megbeszélni

20Aktív

2016. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Mivel a legtöbb meleg orientált azaz passzív és aktív ezért 2 aktív miért ne lehetne olyan viszonyban mint 2 hetero férfi vagy 2 passziv olyan viszonyban mint 2 hetero lánybarát?
2016. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Én alapvetően nem a tényt veszem, hogy meleg, hanem az embert általában. :)

Ilyen módon élesen elkülönül bennem a barátságban jelenlevő hatalmas szeretetem és a szerelem érzése. :)

Vegyük a pasimat. Nem az a lényeg, hogy meleg. Persze, félig-meddig szükséges dolog (mert ugye lehet biszex is), de a kulcsfontosságú a kölcsönös szerelem érzése, a kölcsönös tisztelet (ez pedig csak önmagunk tiszteletével valósulhat meg), a kölcsönös őszinteség.

Ahhoz, hogy egy kapcsolat harmonikusan működjön, mindenek fölött megfelelő önismeret szükségeltetik. A megfelelő önismerettel megtanuljuk szeretni és tisztelni önmagunkat, ez pedig megtanít minden más ember feltétel nélküli tiszteletére. Nincs olyan kérdés tehát egészséges kapcsolatban, hogy "Ugye szeretsz?, Hol voltál, merre voltál?" és a többi baromságok, egészséges párkapcsolat alappillére a bizalom is. Aminek szintén önbizalom a feltétele. És a legfontosabb pedig a szerelem érzése. Amit ha megfelelően kezelünk, hattyúvá változunk és szárnyalunk: ez gyönyörű. Felhívnám a figyelmet még egyszer a megfelelő kezelésre, mert áltatni saját magunkat és a párunkat nincs értelme.

A barátság tulajdonképpen úgy definiálható számomra, mint kölcsönös szimpátia+teljes őszinteség+szeretet.

De ez csak az én érzésem, nyilván mindenki egyéni, de így én képes vagyok harmonikusan és kiegyensúlyozottan élni.

15/f/p

2016. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Szerintem tök jó lehet, sajnálom is hogy nekem csak heteró barátaim vannak.
2016. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Nekem is van jó pár olyan meleg barátom, aki tényleg csak barát, mert semmi szexuális tevékenység nincs köztünk. És nem is akarunk egymástól semmit.
2016. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is vannak barátaim, akik melegek.
2016. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet barátság abban az esetben, ha nem jösztök be egymásnak. Mert ugye ez olyan helyzet, mint ha heteróknál a férjet mondjuk elhívja egy másik nő kávézni barátság céljából, hát nem tudom, hogy a feleség mit szólna hozzá...

Nekem is volt olyan meleg barátom, akivel nem jöttünk be egymásnak, így nagyon jó barátok voltunk, bulik után is sokszor aludtunk egy ágyban, de soha nem értünk egymáshoz, mivel nem tetszettünk egymásnak.

Viszont ha neked bejön ez a pasi, akkor félő, hogy a tudat alatt nem a barátság érzése a fő mozgatórugó, s abból csak problémák lehetnek, ezt kell mérlegelned.

2016. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!