Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Dildo használatával kapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dildo használatával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
5 napja vettem két dildót, azóta minden nap használom őket. A nagyobb 23 cm hosszú,4,25 cm széles, a kisebb (análdildó) 20,5 cm és 3,5 cm Az egyik kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy lehet-e a mindennapos használattól bajom. Síkosítót használok. A másik, hogy (még) annyira nem élvezem, ez változhat? A életben inkább az aktív oldal érdekel, sajna még nem volt részem benne 28/F

2016. júl. 30. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
azta xd
2016. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Az igazit jobban élvezed majd.
2016. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz bajod, de ha valóban az aktív oldal érdekel, akkor nem igazán fogod élvezni ezt
2016. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy a nők azért jobban érdekelnek. De hozzájuk sem volt szerencsém.... Kissé gáz. Férfiakból a vékony, lányosak.
2016. júl. 30. 12:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Használd csak nyugodtan minél tőbbször majd megkedveled. Lelkileg jobban jársz s testedet is jobban megismered.
2016. júl. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. júl. 31. 10:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van két vibrátorom és ha nincs igazi amivel naponta játszhatnék, akkor azzal, 3 éve kb napa szinten játszok velük.
2016. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van több is. Egész az extra vastagig. Nekem nagyon ritkáj nön össze a prosztataorgazmus. Nem lesz bajod, vannak időszakok, mikor nekem is kell minden nap. Aztán utánna inkább a csajok jönnek be.

28\f\bi

2016. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly én írtam a kérdést. Nos tavaly óta már elég gyakorlott lettem a témában. Most egy 5,5cm vastaggal szoktam játszani.
2017. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!