Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Mennyire gáz szerintet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyire gáz szerintetek, hogy én szeretem a kocsit túráztatni álló helyzetben?

Figyelt kérdés
Szexelni is szeretek benne, hogy jár a motor és kapja a gázt, meg csak úgy simán is, hogy időnként beindítom a motort és járatom üresben. Közben azért nyomom neki a gázt.Nekem bejön, ahogy üresben bőg a motor és erőlködik. Ez az autófétis?

2016. júl. 16. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Ha a kipufogódat a saját lakásoddal összekötöd és ott jön ki a gáz belőle, és nem az arra járók képébe nyomatod ezerrel az egészségtelen vackot, akkor rendben.

És persze csak ha a saját családtagjaid és ismerőseid ablaka alatt csinálod ezt, nem másokat boldogítasz vele.

2016. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mások ablaka alatt csinálom, hanem lakatlan helyen.
2016. júl. 16. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Olyan helyen ami az erdo kozepe es senki nincs ott, es nem kell hallgatnia meg szagolnia, es az allatvilagot sem kinozod vele (ilyen nincs) ott rendben van.....

De ha lakott teruleten vagy annak kozeleben csinalod az bunkodag....

2016. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Életem 20 éve alatt soha nem hallottam még autófétisről :| pedig olvastam már par fétisről amiből egy ki is alakult :D kicsit izgat h milyen lehet egy menet a hátsó ülésen:D
2016. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!