Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Popsit nyalni többnyire az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popsit nyalni többnyire az aktívok vagy a passzívok szoktak?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az aktívok, de ez sem törvényszerű - ahogy az intimitás során semmi sem.


Nekem még sajnos senki nem nyalta :( f23

2016. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát, én heteró vagyok, de szeretek Pepsit nyelni...
2016. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoztam már olyan full passzívval, akinek volt ilyen perverziója, hogy ki akarja nyalni az aktívot.
2016. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2: Ez szar poén volt. Még ha a kérdező elírta volna, akkor még vicces is lett volna, de így nem sajnos.


------


Általában az aktívok. Ahogy a heteróknál is pinát nyalni inkább a férfiak szoktak (az "ottani" aktívok), úgy itt is az nyalja a másik lyukát, aki aztán abba a lyukba be is akarja rakni a farkát.


De kivételek is léteznek (10-ből 1-2), amikor egy passzív is szeret lyukat nyalni, még ha aztán nem is dug, csak őt dugják.

2016. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is full passzív vagyok és imádok lyukat nyalni
2016. júl. 1. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak barátom szokta csinálni nekem (ő az aktív). Én nem szeretem csinálni és szerencsére ő nem is igényli.
2016. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hát mi a sztereotípiát erősítjük, de szinte csak én nyalom a fenekét:D én vagyok az aktív. néha rá tudom venni, hogy ujjazzon vagy análsorral csináljuk és akkor nyalni is szokott kicsit
2016. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

most nem trollkodásként vagy hogy kötekedjek.. de miért jó ha valaki popsiját nyalod? :D azt még megértem akit nyalnak.. de aki nyal?? meg nem büdi??? jóó tudom tisztálkodás, higiénia stb de hát akkor is ott ürít az ember..

kérdésem pusztán kíváncsiságból ered szóval nem szükséges lepontozni. a válaszokat előre is köszönöm :D


22 f bi

2016. júl. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
soha nem éreztem még kellemetlen szagot sem ízt. nagyon szeretem nyalni, mert izgat és kész:D imádom a fenekét
2016. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

8:

Gondolom ismered erre azt a választ, mondást, hogy


-a szádon hányni szoktál, mégis csókolózol vele

-a seggeden szarni szoktál, mégis dugatod/nyalatod vagy dugod/nyalod másét

-a farkadból pisilni szoktál mégis a szádba veszed másét


Érted remélem amit mondok? Ha a seggnyalással bajod van, akkor szájjal vagy a farokkal miért nincs? A farkadon keresztül nem üríteni szoktál?

2016. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!