Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátomnak mindjárt szülinap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak mindjárt szülinapja lesz, (nem kerek szám, semmit nem tudok kitalálni rá), és nem vagyok jó ajándék ötletekben. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Mindene megvan, ruhát már kapott tőlem, a parfümökre válogatós, a kedvenc filmjéből is van már rengeteg cucca. Mit vegyek neki amikor minden megvan, de ne legyen azért kacat sem? És közös kép meg ilyesmi sem opció, mert nem publikus a dolog nála. Ti minek örülnétek a helyében? 21/f

2016. jún. 16. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki vibrátort! :D De megteszi egy csodás randi is. Gyertyafényes vacsora, fürdés a rózsaszirmokkal teli kádban, közös filmnézés, végül pedig egy kiadós szex! :D
2016. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám hogy vegyél neki jockstrapet, de nem tudom mennyire kontabilis vele. El tudnátok menni valahova kettesben romantikazni.
2016. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az ötleteket, valami csak lesz most már! :D
2016. jún. 17. 15:31
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolunk, majd mesélj.
2016. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
barátomnak nem rég volt szülinapja (24 éves, nem tudom tiéd mennyi), koncertjegyeket kapott tőlem, amire nagyon szeretne elmenni. sütöttem tortát és főztem, mivel imád enni, ez csak jó lehet:D előtte karácsonyra laptopot kapott. évfordulónkra utazást. mivel te ismered te tudod a legjobban mi az aminek örülne. ha van hobbija, sportol valamit.. nekem ha nincs ajándékötletem elkezdek sétálgatni egy plázában pl és úgyis eszembe jut valami vagy meglátok valamit..
2016. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!