Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért a jóképű fiúknak van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a jóképű fiúknak van a legfeszesebb, legkerekebb fenekük?

Figyelt kérdés

Tegnap egy zsúfolt buszban egy ballagásra kiöltözött fiú forró, húsos feneke hozzám ért, alig tudtam megállni hogy ne fogjam meg, ne simogassam.

Ja és egyáltalán nem akartam megdugni őt.



2016. máj. 28. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez amolyan törvényszerűség :D a pasim is ilyen 23/f
2016. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki látja magán, hogy jóképű, kap rajta és megpróbálja az egész testét vonzóvá tenni. Gondolok itt pl sportra, guggolásokra, azzal formássá lehet tenni a feneket. De ha pl csúnya az ember, akkor az elveszi a motivációját ettől, mert akkor már minek. Legalábbis gondolom h ez állhat a háttérben.
2016. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én seggem ki nézné meg?

Debrecenben

2016. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Forró volt a feneke? :D Mitől?
2016. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!