Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Ti mit csináltok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mit csináltok, ha megtetszik nektek egy pasi (az életben, nem a neten)?

Figyelt kérdés
Pl munkatárs, vagy akivel munka során találkoztok, de a lényeg, hogy vannak közös ismerősök, nem vadidegen, így kockázatos lenne randira hívni? Történetek? Elkérném a számát vagy elhívnám sörözni/kávézni, de félek az elutasítástól.. vagyis annak formájától.

2016. máj. 17. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem első körben simán elkezhetsz vele haverkodni.

Ha félsz esetleg kezdetben elhivhatnád sörözni de úgy hogy nem csak őt hívod hanem így több kollégát. Ott meg tudsz vele haverkodni,majd később lesz ami lesz.

2016. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rangban felettem van a munkahelyen, de mondta, hogy tegezhetem. De ez csak annyit jelent, hogy jó fej, semmi többet. (Nem a főnököm, csak jóval magasabb beosztásban van, idősebb is 10-15 évvel.)
2016. máj. 17. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem főiskolán tetszett meg egy srác. nagyonnagyon szerelmes voltam/vagyok belé. évekig csak álmodoztam róla és kínlódtam, mire odamentem hozzá ismerkedni. pedig vállaltan meleg volt..de rettenetesen féltem, nem tudtam észrevetetni magam..odamentem hozzá és megkérdeztem lenne e kedve ismerkedni.. meg aznap meghívott kajálni és nagyon jóban lettünk
2016. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Én pl nem félek az elutasítástól, én lazán rékérdeznék, de én én vagyok.

Ha ennyivel idősebb nálad, akkor ha ő is meleg, abszolút előnyben vagy vele szemben.

Az én pasim csak 9 évvel idősebb mint én, de én örülök ennek.

Én lazán utána mentem a facebook-on írtam neki hogy szeretnék vele megismerkedni és nagyon pozitív választ kaptam. Egy baráti társaságban ismertem meg, ahol nem voltam barát, csak valakinek az ismerőse, sokat nem is foglalkozott velem, utána pedig írta, hogy te vagy a kis édes srác, egész végig rád gondoltam, pedig amikor a party volt, hát én nem láttam rajta, hogy nézett volna. Szóval bátorság.

2016. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom megismerni, nézem, kedves vagyok, odafigyelek rá, mosolygok. Megpróbálom elhívni valahová. Szóval így égetem magam, aztán soha nem kapok sem igent, sem nemet. Nem jövök össze senkivel, de nem is utasítanak el. Aztán kiheverem és ugyanez pár év múlva. :)
2016. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Kb, én is ezt teszem, amit az előttem szóló írt... Nem alkalmas a "légkör" semmire sem sajnos, az idő pedig elmegy, marad a sok magányos vénember... Ez van, vagy lehet kivándorolni, de ennek a realitása az évek múltával egyre csak csökken, ez van uraim 2016 Magyarország, valahol Fejér megyében.
2016. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én éltem külföldön (Franciaország), és ott is rengeteg rejtőzködő, "nem tudom, mi vagyok" ember van, főleg a gyarmatokról származók között. Szóval ez nem magyar sajátosság, hanem ki hogyan szocializálódott, mennyire korrekt ember. Szerintem bármelyik országban jársz, ritka, hogy valaki egyértelműen viselkedik veled, ha meleg kapcsolatról van szó. Ha pedig egyből igent mond a randira és szex is van, azt meg én tartanám komolytalannak.
2016. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!