Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Análhoz melyik pózt válasszuk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análhoz melyik pózt válasszuk?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, nagyon rendes, nagyon jól kijövünk, szeretjük is és nagyon kívánjuk is egymást. Most ott tartunk, hogy minden vágyam hogy bennem legyen, tehát ez pipa, mert én is akarom. Megbeszéltük, hogy óvatos lesz és ismerem már annyira hogy tudom hogy nagyon fontos neki hogy nekem is jó legyen, tehát ez is pipa. A kérdés hogy (mivel nekem ez lesz az első.. 22 évesen... igen tudom, de megvártam vele azt aki megérdemel) szóval hogy milyen pózt ajánlotok? Van érzésre különbség? (Passzív fél részéről) Van ami esetleg kevésbé fájdalmas első behatoláskor? Természetesen síkosítani fogunk. Illetve szerintetek lehet gond abból ha nem használunk gumit? Szeretném én is hogy neki jó legyen, illetve tényleg őt akarom magamban érezni. Mindketten egészségesek vagyunk és a tisztaságra is figyelünk, illetve egyiküknek sem létezik a másikon kívül más. Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 14. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én kutyába csináltam első alkalommal (élveztem) abból hogy nincs rajta gumi lehet nagy baj...bár kicsi rá az esély (mi sose használtunk és egészségesek vagyunk)
2016. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nő vagyok nekem nem tudom már mi volt az első de szeretem kutyába, állva hátulról, ha a asi nyakában van a lábam.
2016. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nemi betegek biztos nem vagyunk, elmentünk szűrésre. Azon kívül milyen más baj lehet?

Mi a misszionáriust szeretnénk nagyon, mert ha már belejövünk, tudnánk közben csókolózni :P a kutyapóz nekem kicsit személytelen

2016. máj. 14. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Hirtelen egybeolvastam hogy állva hátulról a pasi nyakában a lábam es elképzeltem hogy biztos zombi vagy :-DD

A doggy style lehet hogy elsőre személytelen de nagyobb élvezetet ad. Mi is missz szoktunk, de en kezdem unni ezt a pozt. Ami jo meg a lovaglás.

26/passzív

2016. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
i más baj lehet ? hát húgycsőgyulladás ill. a felsőbb szakaszok gyulladása (pl. krónikus, élethosszig tartó prosztatagyulladás).
2016. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez az aktív fél részéről? De ha alaposan meg vagyok tisztálkodva akkor is? Persze nem szeretném ha bajunk esne emiatt se nekem sem pedig neki
2016. máj. 15. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

az én volt barátom imádta a kutyapózt, nagyon szerette hogyha abban a pózban dugtam meg

20A

2016. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!