Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha bejön egy srác?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bejön egy srác?

Figyelt kérdés
Nagyon durva! Nem éreztem még ilyet, sohsa nem láttam, de már mikor megláttam elsőre azt éreztem hogy ver a szívem és elpirulok. Nem tudom mi ez. Pedig nem is ismerem. Múltkor rámosolyogtam és ő is rám de tudom hogy ettől még lehet hetero, de túlságosan tetszik. Nem tudom mi legyen most? Nem tudom még a nevét sem csak egy helyen dolgozunk.
2016. máj. 9. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Markold meg a seggét. Ha beveri az orrod, akkor nincs szerencséd.
2016. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem "arra" kell, mert irtó cuki, egyszerűen leblokkolok amikor meglátom annyira helyes :( jó lenne megismerni de lehet tolakodásnak venné ha hetero.
2016. máj. 9. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először derítsd ki, hogy hetero-e. Közös ismerős a munkahelyen?
2016. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs közös ismerős sajnos, sokan dolgoznak a munkahelyen nagyon, és csak ritkán látom és egyszer vettem a bátorságot teljesen ismeretlenként rámosolyogtam, ő is rám de azthittem elájulok. Mindegy úgyis reménytelen mert nem tűnt melegnek :(
2016. máj. 9. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és beszélgess vele.
2016. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy nem tűnik melegnek még lehet az. Menj hozzá, próbálj meg vele ismerkedni és fel a fejjel. Veszteni nincs mit ezzel. :)
2016. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek! Ha több kiderül róla, legalább megismered jobban, aztán ha nem lehet semmi köztetek, hamarabb túlléphetsz a dolgon, ha meg lehet, akkor annál jobb! Az álmodozás sajnos nem vezet sehova.
2016. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy visszamosolygott semmit se jelent. próbálj vele összehaverkodni és majd kiderül..
2016. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!