Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen, hogy túl hamar menjek el?

Figyelt kérdés

Gondolom, az elsődleges probléma, hogy nagyon ritkán élek nemi életet, és sosem tanultam meg kontrollálni.

Igazából elképzelésem sincs, hogy ez a kontroll hogyan lehetséges... gyógyszert meg ilyen érzéstelenítő cuccokat nem akarok használni, anélkül is csak meg lehet oldani, nem?

És pont emiatt még sokkal jobban parázok a szextől, mint egyébként

Hogy lehetne ezt az ördögi kört megtörni?


21F



2016. máj. 8. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolni kell ilyenkor valami olyan dologra ami egyáltalán nem oda tartozik!
2016. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl: gondolj matek egyenletekre !:)
2016. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy odaado, kitarto partnert/párt akivel ezt megbeszélheted, ö is tudomásul veszi ezt a helyzetet és együtt tudtok gyakorolni. Csak igy tudsz eredményt elérni.
2016. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a sima szexpartner-kereséssel is bajaim vannak, nemhogy az odaadó, megértő partnerrel... :/
2016. máj. 8. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen voltam kezdőként,

neten rákerestem mit lehet ellene tenni (gyakorlatok, kontroll, érzéstelenítők, stb...)

nekem semmi nem jött be

Ezután rájöttem , az a volt a gond hogy túlparáztam az egészet

Ne gondolkodj azon, hogy milyen hamar el fogsz menni, csak próbáld élvezni a helyzetet.

Nem igazán tudom leírni de próbálj ne törődni azzal hogy milyen gyorsan elsülsz, és beégsz a társad előtt.

Nekem ez bevált :)

2016. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha a másik veri neked könnyebben oda tudsz figyelni arra mikor menj el. Így lehet gyakorolni és fejleszteni magad :D


22/F

2016. máj. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor vészesen közeledsz, abba kell hagyni az ingerlést.

Ilyen egyszerű.

Én is szóltam, hogy hamar eldurranós vagyok, ha szólok álljunk meg. Aztán kiderült, hogy ez nem gond. Mert ha az első menet 3 perces volt, akkor a második már 6 perces. És a harmadik menetben már én is csak egy félóra múlva élveztem el.

Volt egy fittness félisten barátom. Amikor először mentem fel hozzá, olyan izgatott voltam, és olyan hosszú volt az előjáték felöltözve, hogy már amikor vetkőztetett, aközben eldurrantam. De végigszeretkeztük az éjszakát. Négyszer mentem el hajnalig.

2016. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!