Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan jelzitek egy srácnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jelzitek egy srácnak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Ha pl. a szemetekbe néz, de nem csak simán, hanem mélyen :)
2016. ápr. 18. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na én annyiszor megjártam, mert szemeztem egy fiúval, és olyan "mély" szemezésnek gondoltam. Talán ez egy jel? Kérdezem magamtól. De nem. Ők heterók.

Szóval próbálj meg nem belelátni ilyen kis apróságokba semmit. Sajnos én is ilyen vagyok. Kedves velem egy fiú, mosolyogva köszön, megkérdezi hogy vannak a macskáim, belenéz a szemembe... De ők heterók...

2016. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :/
2016. ápr. 18. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy jó pár hetes szemezős kontakt egy sulis sráccal bent a szünetekben. Erőt vettem magamon és egyszer reggel odamentem hozzá és elkértem a messenger címét. Délután ott közölte hogy nem meleg de barátkozna. De azóta nagyon jó barátok vagyunk.

Ennyi röviden, de olyan intenzíven néztük egymást hogy én is belemagyaráztam dolgokat.

Mindenesetre az alternatívabb fiúk nem fognak kiakadni soha mert toleránsabbak mint az igazi heterók.

Ne félj annyira, inkább legyen "egy tapasztalati pontod" minthogy elszalassz valamit, így fejlődik a személyiséged. :D

2016. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobbra húzom tinderen.
2016. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szemezgetés, meg megérzés.

Nincs baj a szemezgetéssel, és ha kiderül, hogy hetero érezze magát hülyén ő, ne te..

2016. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, ha mosolyogva köszön azt én is jelzés venném.

Passzív vagyok.

2016. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemezek vele, érdeklődöm felőle, ráírok, jelzem neki, hogy szeretek mellette lenni. Amíg nem mondja, hogy 'mégis mit akarsz? nem vagyok én bzi!' addig csinálom.
2016. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!