Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előváladékkal tényleg fertőződ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladékkal tényleg fertőződhet meg valaki HIV-vel?

Figyelt kérdés

Az előváladék kevesebb vírust tartalmaz, azt mondják. De nem tudom, annnyit hogy már meg tudjon fertőzni, vagy nem.

Orális szexet szeretnék gumi nélkül gyakorolni, csak ettől félek.

Illetve van e olyan immunerősítés amitől esetleg feljebb megy a fertőző mennyiség szükséges határa? Van e aki így lett AIDS-es?



2016. febr. 23. 23:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez mint a cápa. Sokan úszkálnak a tengerben, de akinek leharapta a lábát a cápa, azon ez nem segít
2016. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy fertőzött munkatársam. Angliában élek, és ezt itt tolerálják valamilyen szinten. Meleg a tag. Ezeket már lehet kezelni, és magyarázta is h bogyókat szed rá. Viszont örökké hordozó marad. Lehet h nehéz elkapni, de sztem őt ez nem vígasztalja.


Emellett egyébként már vannak olyan bogyók, h tudsz teljes életet élni,(amennyire ez lehetséges)


Én úgy tudom, h gyakorlatilag ha vérrel érintkezve fertőz. Vagyis ha van egy seb a szádban. de kérdezz meg egy orvost ezügyben. Itt mindeni azt mond amit akar.

2016. márc. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!